Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mikor kezdtetek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mikor kezdtetek el (hány éves kortól) önkielégíteni, és mi motivált benneteket rá, hogy elkezdjétel?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 04:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb 8-10.Jó volt simogatni.😉
2019. máj. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb 7-11. Jó érzés volt odanyúlni és mikor állt akkor egyik lányhoz odanyomni
2019. máj. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
7-8 évesen a szomszéd fiúval egymásét húzogattuk,mert jól esett.
2019. máj. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

9-10 évesen, még bátran meztelenkedtek előttem és észre vettem hogy ilyenkor merevedik. :)

Olyankor jó volt fogni, markolaszni, mozgatni.

2019. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan 11 évesek lehettünk a haverommal, amikor egy strand öltözőjében láttuk egymást ruha nélkül, aztán elmezdtünk róla beszélni, hogy milyen ha feláll, meg hogyan kell kielégíteni magunkat, aztán este otthon már csináltam is.
2019. máj. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Általános elsős voltam.

Unatkoztam és kipróbáltam. Nyilván nem olyan érzés volt mint most, de egy minimálisan jó érzéssel töltött el még ha nem is jött semmi.

De ekkoriban nem tudtam, hogy ez mi stb.

Nyugodtan szinte bárhol csináltam nyilván nem mások elött de kiránduláson este az ágyban, suli wcben, stb stb stb. Aztán egyik sulis kiránduláson jött a gebasz mikor este csináltam de már anyag is jött én pedig nem tudtam mit csináljak ezért az alsógatyámba töröltem és azt kidobtam egy messzi kukában másnap. Szerencsére nem buktam le

23/f

2019. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12 évesen a szomszéd fiuval
2019. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11 évesen haverommal
2019. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer átjött a haverom és valahogy szóba került, hogy ő már csinálta.Akkor este én is kipróbáltam,majd másnap elmondtam neki és utána együtt is csináltuk 12 évesek voltunk
2019. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

12évesen osztálytársam mesélte hogy az unoka tesója aki akkor 16 volt megmutatta neki hogy kell verni. És ő megmutatta nekem aztán elkezdtem verni néha vertük közösen meg 13 évesen lecumiztuk egymást és popsi nyálast tartottunk.


17F

2019. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!