Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan lánnyal dolgotok, akinek csak a szája volt nagy?

Figyelt kérdés

Mondott ezt, mondott azt, így-úgy leszop, megkúratja veletek magát, szereti az extrémet, aztán amikor oda került a sor, fülét-farkát behúzta?


Jöhetnek a sztorik!



2019. máj. 5. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Volt. Utána kiderült, egy macskás öregasszony.
2019. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
persze XD h ő majd lenyűgöz a mélytorkos tudományával, aztán félig bekapta és lehányt.. meg h imád vadul b.ni, aztán csak feküdt mint egy hulla, azt hitte folytogatom pedig csak a pulzusát ellenőriztem, nagyon nagyon kiábránditó és gáz volt, 17 éves kis szöszi
2019. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Szinte csak olyannal.

Bár mondjuk a legutóbbi tinder randi nem volt semmi.

Suli után felvettem azt amig az anyjának lökte a rozsát, hogy miért ér haza késöbb addig másik kézzel a farkam verte

2019. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Itt minden lány, nő csak szájhős! Találkozni sem akar egy sem. Válaszolni sem nagyon.
2019. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért akarna itt válaszolni egy lány a fantáziátlan leveleitekre? Attól, hogy nem írok gyökereknek, attól még szerethetem a szexet.
2019. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze volt. Volt olyan aki küldte a pucér képeket ezerrel magáról, meg így meg úgy dugunk majd stb. amikor meg találkozni kellett volna mindig valami ürüggyel próbált hárítani. Volt olyan aki előadta, hogy ő milyen bajnok szopásban, aztán konkrétan élvezetig nem tudott eljuttatni olyan borzalmas volt benne... 29/F
2019. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a típus gyakoribb mint gondolod.


Az utolsó nyomatta, hogy neki jól meg kell adni, ami jár, a duma alapján még attól tartottam, hogy nekem kell iparkodni majd, aztán levetkőzni alig mert a sötétben.


Egy másik mindig azt hangoztatta, hogy két dologból sosem elég: alvás és szex. De csak az egyik volt igaz

2019. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
#4 Ne is csodálkozz. Amilyen béna, beteg és perverz leveleket szoktatok írni. Néha a hányinger is elkap.
2019. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó én csak azzal szoktam szexről beszélni aki vevő rá. Arról meg nem tehetek hogy mindenfélét összekamuzik aztán élesben még negfogni is alig meri
2019. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem minden csaj csak szájhős vannak olyan psik is kik ngyr trtják a tudományukt az ágyba pl exem nagyra volt magával hogy mennyire szètfog baszni ès vègűl kiderült hogy szart se tud az ágyba kise elègített egy hètre rá szakítottam is vele
2019. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!