Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes alkalmi kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes alkalmi kapcsolatban elveszíteni a szüzességem? Eddig vártam vele de nem volt még barátnőm, várjak még vele? 20f

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire varnal?
2019. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez mindenki számára egy meghatározó élmény, csak akkor lenne érdemes, ha biztos vagy benne, hogy pozitív emlékként fog megmaradni. Ha nem vagy benne biztos, akkor érdemes várni az "igazira" vagy csak pettingelni.
2019. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
nekem beteheted
2019. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, alkalmi kapcsolatra volt már esélyed?
2019. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen volt egy párszor de már kicsit bánom hogy nem voltam benne
2019. máj. 5. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM! Ha az elsö szexélményedre ugy gondolsz, hogy az a SZÜZESSÉGED ELVESZTÉSE lenne, akkor nem. Ha azt az elsö dugásélményedként fogadod el akkor hajrá!
2019. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyéjszakásban vesztettem el, bár 16 évesen, de nem bánom.


n

2019. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!