Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek-Lányok; nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek-Lányok; nagyobb mérettel hogyan tudnám levetkőzni a gátlásaim? Mennyire lehet probléma a vastagság?

Figyelt kérdés
6 centis vastagság mellé hossz is társul rendesen és még hústípus is, szóval minden gatyában látszik, pláne egy szauna vagy fürdő tud érdekes - néha már kellemetlen - lenni. Ugye van remény a műtéten kívül? Sokaknak nagy a szája, aztán amikor használatra kész állapotban látják, akkor megy a sápítozás, hogy ez túl nagy :/ 26F

2019. máj. 7. 22:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
úristen de szánalmas próbálkozás :D nem lett volna korrektebb kiírni hogy csajok nagy a farkam! várom a priviket!
2019. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
20 centi felett ezzel a vastagsággal nem sok lányban férek el. Lehet még nem tűnt fel neked, de a lányok nem igazán szeretik, ha nagyon fáj.
2019. máj. 7. 22:26
 3/27 anonim ***** válasza:

Én szeretem a nagy és vastag farkakat, lehet a tiéd is bejönne :) Ha gondolod írj privit.

23L

2019. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szeretettel várjuk.


Üdv.:

Kancalaki ménes kft.

2019. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Indulhatnak a magukat tinilányoknak kiadó perverz b@..zik privátjaik
2019. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ajjaj pénisznövelő fickó vagyok.Komolyan kimentem és a fürdőszobában a Taft hajlakkot megmértem körbe 15és 3/4 centi azt mondja 4.9 az átlója a vastagsága-szélessége.Na akkor gyerünk Caola hintőporos az is van, ilyen puncibanyomós képet láttam róla azt már szeretik eszerint.Az körbe 16,2 és 5plusz fél mili vastag.Te jó ég neked ágyúcsöved van és még hozzá 20centis?Te jó ég.Na megmondta a jó apám:Fiam oda a lófa** is bemegy,túl nagy farok nincsen csak száraz punzi.Ha ez igaz akkor megérdemlik.Van nő akihez jobban passzolsz majd.Pedig nekem sokkal kisebb de én sem passzolok mindenkihez.Nekem csodálatos volt hozzám passzolót találni.
2019. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
#4 Nos a ló szaporító szervének a törzse 4-6cm vastag.Több helyen rákerestem.Na ennyit azokról a nőkről akik a "csak" 4cm vastag farok nekem vékony szózatot fújják.
2019. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen nagy farkat. Küldj képet róla, és tegyél mellé egy dezodoros dobozt. 24/N
2019. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Szerintetek ez kicsi?Nem tudom szabad e ez itt

[link]

17,5 és pont 13körbe középen.Hölgyek,bemegy ez tövig?Citrooon!

2019. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nagyon nyomorék formája van. Undorító.

[link]

2019. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!