Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha feláll egy lányra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha feláll egy lányra aki fiú?

Figyelt kérdés
Na most a kérdés lényege az lenne, hogy ha van egy lány akinek pénisze van mert eredetileg fiú. Na szóval ha orálisan kielégítene akkor az meleg dolognak számítana? Mármint ha belegondoltok... agyban és arcilag lány, most ha d*gnánk akkor az oké b*zis lenne, de a sz*pas is? Döntésképtelen vagyok.

2019. máj. 8. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Ha férfinak született akkor fizikailag férfia (XY kromoszómával rendelkezik) tehát a péniszed egy másik férfia szájába helyezed. Szerintem az nem valami heteró dolog. De attól még normális szerintem ha tetszik egy lányos fiú bár akkor 100%-ban nem vagy heteró az is biztos


Kinsey skálán nézd meg hogy merre állsz.

2019. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha nőve van műtve és nőként is viselkedik akkor nem vagy meleg
2019. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából ez csak egy elmélet nem valós téma.
2019. máj. 8. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy youtubon van egy magyar nő, aki férfi volt.

Volt nemàtalakító műtéte is.

Az egyik pàrja nemtudta hogy ő valaha férfi volt. Annyira jól sikerült a műtét.

Nekem kicsit melegesen hangzik , azért mert van pénisze .

2019. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha igazából fiú, csak a sok hormon tabi miatt meg a plasztika miatt néz ki nőnek akkor ha lesz*p téged, ha d*gtok attól még pasi, tehát ha nem is meleg de biszex vagy.


L

2019. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Abody ***** válasza:
100%
necro poszt, de nem kell ennyire mélyen belemenni. Nőnek néz ki, nőként viselkedik, esetleg még orálisan ki is elégítheted (bár sok transz nőt különösen zavar a péniszének jelenléte, ezt érdemes vele egyeztetni), de ha utána továbbra is a nők vonzanak, akkor hetero vagy. De nincsen semmi gond azzal sem, ha biszexuális vagy.
2019. dec. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!