Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleélvezés hormonmentesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleélvezés hormonmentesen hogy lehetséges? 30N

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%

Igen

En szivesen kiprobalom veled

2019. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Mi van?
2019. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Spirál
2019. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha gyereket akarsz.
2019. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Olyan partnerrel mint én,aki elköttette magát műtéti úton (vasectómia)
2019. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Rengeteg hormonmentes fogamzásgátló megoldás van, most nem kezdenék bele, hogy gáz vagy nem gáz, hogy ennyi idősen nem ismered ezeket, mert a hormonmentes megoldásokat nagy mértékben olyan titokzatosság övezi, mintha valami földöntúli dolog lenne, és ez a gáz, hogy az emberek nem tájékozódnak a lehetőségekről, ha több info kell írj privátot
2019. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Persze, rengeteg hormonmentes (és most az újhullámos agyonreklámozott szarokat értem ezalatt) megoldás van, egyik bizonytalanabb kalap szar mint a másik. Mégis minek kellene bármit is tudni róla azon kívül, hogy nem biztonságos.
2019. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

#7 végülis igazad van, tök mindegy hogy a női fél szívrohamot kap a tablettától, az sokkal jobb, igazad van

Egyébként ezek is olyan biztonságosak, mint a hormonos társaik, csak kevésbé ismertek, és ha te háttérismeretek nélkül a saját gondolataid miatt arról nyilatkozol, hogy nem megfelelőek, akkor szerintem ismerd meg a dolgokat és ezután nyilatkozz, és ne trágárkoldj a kommentszekcióban, köszi

2019. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%
Velem is lehetséges. Nem tudtam még senkit sem felcsinálni.
2019. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Vannak háttérismereteim, azért mondom, hogy nem biztonságosak, sok a "becsúszott gyerek.


Azt meg hálistennek nem a magafajták mondják meg, hogy káromkodhatok-e.

2019. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!