Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hangosak minden éjjel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hangosak minden éjjel a szomszédok, mit tegyek? Nagyon idegesít hogy azt kell hallgatni hogy szexelnek mikor aludnák.

Figyelt kérdés

Fiatalok 1 hónapja költöztek ide de minden nap 12 körül hallom öket. Én 10kor mindennap lefekszem aludni de felébredek rájuk és nehezen alszom vissza amugy is olyan vagyok hogy nehezen alszok el. És nekem reggel kelnem kell fél 6kor. Ti mit tennétek?

23N


2019. máj. 10. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát végülis hagyhatsz egy cetlit sajátos megfogalmazású szöveggel az ajtajukra ragasztva. Vagy bérelsz két meleg palit, hogy dugjanak jó hangosan éjjel.
2019. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Fülldugó, vagy verném a falat nekik az éjszaka közepén. Vagy kideríteném hogy mikor pihennek és bömböltetném a zenét nehogy aludjanak a kis gecók:) ha meg reklamálna akkor megmondanám hogy kölcsön kenyér visszajár.
2019. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
csöngess be mikor nyomják,és ha kijön vki mond hogy csöndbe nem megy? én ezt csináltam többször,jó hosszan csöngettem rájuk.
2019. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
A közös képviselőnek kell szólni, aki hivatalból felszólítja őket. Ha ezután sincs változás, akkor bejelentés a jegyzőhöz, 30e Ft pézbírság/alkalom. Majd a 3. csekk után eldöntik, hogy tudnak-e halkabban szexelni.
2019. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ez nagyon függ attól mennyire pofátlanok.

Ugyanez a helyzet volt egy időben velem is mikor még suliba jártam. Bérház, ugyanígy 2 fiatal, éjjel akár több menet is, napközben is, úgy nyomatták mint a betöntörő, a csaj meg úgy sikoltozott mintha köveznék, ezen az se segített h ugyanazon papírvékony fal két oldalán volt az én ágyam is meg az övék is. Hiába vertük a falat a lakótársammal, semmi reakció, volt h direkt hangosan röhögtünk rajtuk, de csak annyit értünk el vele h miután végeztek elkezdtek minket utánozni. Mármint a vihogásunkat. Volt h adtunk ki dugós hangokat mi is... Semmi.

Cetlit is hagytunk, szintén eredménytelen. Csengőjük nem volt, de kopogásra nem reagáltak, ja és a fő dolog h soha nem láttuk őket. Soha nem jártak ki, nem is tudom miből éltek meg így, max akkor járhattak ki mikor mi suliban voltunk. De kérdeztük a szomszéd nénit, mondta h még ő se látta őket soha.

Aztán végül tényleg a közös képviselő után mentünk mi is, az intézkedett valamit, azután kb. egy hétig nyugtunk volt, utána kezdődött minden előlről.

Biza vannak gerinctelen/szégyentelen emberek, remélem te több sikerrel jársz.

2019. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Önzők. Örülj neki. Ezt gyártotta le a társadalom.
2019. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Először semmiképp ne azzal kezdd, hogy felveszel egy bunkó paraszt stílust, és csöngetsz meg dörömbölsz....

Írj nekik egy cetlit, vagy kis levelet, hogy "bocsi de én aludnék, meg kelnem kell, és a szomszédok zavartalan pihenése érdekében kérlek legyetek halkabbak." Ha ez nem válik be akkor lehetsz radikálisabb, de semmiképp se azzal kezdd, hogy bunkózol mert megutálnak, valahol jogosan. Az ilyen konfliktusokat először normális keretek közt kell megpróbálni kezelni, és ha normálisak a fiatalok akkor értenek a szóból, és nem lesz több baj. :)

2019. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 +1!!
2019. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!