Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti fantáziáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti fantáziáltatok már arról, hogy a pasitok arcán ültök, élvezkedtek rajta?

Figyelt kérdés

2019. máj. 11. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem fantáziáltam hanem megtettem
2019. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ugy mint az első
2019. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mindig csináljuk
2019. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogy jött fel eloször? Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2019. máj. 11. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az elso ketto kommentelohoz :) nem kellet felhozni ezt a dolgot ez egy alap szerintem!
2019. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csinálni sokkal jobb mint a fantázia :D Először a pasim egyszerűen magára húzott pózváltásnál, nem is gondoltam hogy így sokkal jobb mint a hagyományos orál póz :) Azóta sokszor csináljuk így.

32/N

2019. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább csinálni szoktam
2019. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kedvenc játék, amikor belekapaszkodom az ágy támlájába, fölé guggolok és úgy kezdek incselkedni vele. Ráereszkedek egy picit, aztán, amikor belémnyalna, akkor kicsit húzom az agyát azzal, hogy újra és újra feljebb emelkedek. :)

Persze, akkor már én is legalább annyira vágyom rá, hogy nyaljon, mint ő. Szóval, ez a játék gyorsan véget ér és hagyom magam kényeztetni.

24L

2019. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!