Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero és Leszbikus lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero és Leszbikus lányok, ti megnézitek egymás punciját ha van rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés

Akár pl uszodai öltözőbe, vagy torna öltözőben?

Mert azt gondolom hogy egymás mellét seggét felméritek kinek mennyire nagy, vonzó stb.

Viszont a puncitok is ilyen, szóval pl tudjátok kinek van baba puncija, kinek saláta, kinek borotvált, vagy szőrös az osztályban, vagy a munkahelyen ha ott öltöztök, zuhanyoztok, uszodába mentek?



2019. máj. 15. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A leszbi előbb ráhajtana a látszólagos hetero csajra, manapság a nők 90% minimum biszex!
2019. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Van h a bnöim előtt öltözünk vetkőzünk, így persze h megnézzük egymás punciját, de attól még heterónak tartom magam.


L

2019. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem szoktam,az úgy nem érdekel,viszont ha öltözünk,zuhanyzunk akkor az alakját persze,popsi,cici.
2019. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Muszáj vagyok ránézni, mivel a munkámhoz tartozik a nők katéterezése pl.
2019. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Mi barátnőmmel heterok vagyunk, de szoktunk olyat hogy még fürdök bejön fogatmosni meg dumálni ilyenek, mikor nálam van. Szóval láttuk már egymást pucéran. De csak vele. :)
2019. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is áll szándékomban köszi..
2019. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem

22N

2019. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem érdekel
2019. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért, a heteró nők minden férfi fa.szát megnézik ha tehetik? Nem, nem nézem meg.
2019. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
A heteró lányokat nem tudom, de én egy-két leplezett pillantást vetek oda is, úgy hogy ne vegye észre senki. Én pl. tudom, hogy melyik lányé milyen az osztályban.
2019. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!