Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok titeket zavarna vagy így csináljátok?

Amikor a pasid nem benned élvez el hanem rád, akkor mennyire figyeltek hogy hova jut a cucc, vagy szabadon élvez és nem törődtök vele ha olyan lesz vlmi

máj. 16. 19:38  Privát üzenet  

A válaszok
Ha éppen engem is elragad a hév, nem szoktam foglalkozni vele:D Egyébként meg általában mindegy, a hajamon viszont nagyon nem szeretem

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 19:44 Privát üzenet

Kulonosebben nem zavar barhova elmehet csak a hajamba ne :DD

Koszonom uzeneteket nem kerek :)

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 16. 19:45 Privát üzenet

Bennem eleve nem szokott elélvezni, oké szedek gyógyszert, de így a legbiztonságosabb.

Hogy hova élvez az mindegy, a haj nálam is kényesebb, de otthon az sem zavar. Ha kocsiban vagy nyilvános helyen elégítem ki, akkor viszont igen.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 21:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem áldott meg a jó Isten nagy pénisszel sajnos ezért szeretnék úgy megtanulni nyalni, hogy a partnereimet tudjam kárpotolni. Lányok ti, hogy szeretitek? Fiuk ti, hogy csináljátok?
Lányok ti mivel csináljátok?
Lányok nektek mi a véleményetek a lábszexröl csináljátok?
Fiúk, ti inkább annak örülnétek, ha egy lány veletek cigizne, drogozna és inna ( ha ezeket művelnétek) vagy annak, hogyha egyiket sem csinálná, viszont az hogy ti csináljátok nem zavarná?
Lányok, nők! Tegyük fel van egy szuper és sikeres karrieretek, azt csináljátok amiről mindig is álmodoztatok. Ilyen esetben zavarna ha a párotok nem lenne ilyen sikeres?
Titeket zavarna ha a párotok mondogatná mit csináljatok?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!