Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mitől van az, hogy nem éreztem semmit, mikor elmentem?

Szexeltünk a párommal és amikor kijött belőlem a cucc abszolut semmit sem éreztem. Nagyon csalódott voltam, mert hát ugye azért szexel az ember, hogy jó legyen, de most ez elmaradt. Mi lehet ennek az oka?

máj. 16. 20:12  Privát üzenet  

A válaszok
Nem lehet, hogy csak előváladék volt?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 16. 20:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem. Rendesen kijött belőlem, nem is kevés.

# 2/7Időpont máj. 16. 20:30 Privát üzenet
Moat szexeltetek először? Máskor normális orgazmusod volt?

# 3/7Időpont máj. 16. 20:46 Privát üzenet
Hova elveztel?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 16. 23:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#3: Jópár éve együtt vagyunk. Igen.

#4: Ezt nem értem. Punciba. Hova lehet még?

# 5/7Időpont máj. 17. 13:40 Privát üzenet
Hasznaltatok gumit? Lehet elnyomta a farkad nem?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 17. 15:07 Privát üzenet
Hova lehet még? Sok helyre.

# 7/7Időpont máj. 17. 15:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Úgy éreztem hogy elkaptam valamilyen gombás fertőzést elmentem nőgyógyászhoz egy szűrésre. De a papíron nem volt rajta hogy lenne valami bajom , de én mégis ugy érzem hogy van...
12het+3 naposan elmentunk a baratnommel a helyi sportcsarnokba, a kedvenc zenekarunk koncertjere. Nem alltam elore, se hangfal melle, de igy is nagyon hangosnak ereztem a zenet,...
Análszexelni szeretnénk a pasimmal de ahogy előtte elmentem fürdeni és felnyultam magamnak éreztem h teli van kakival. Hogy tudnám ki szedni vagy mit lehetne csinálni h minél előbb ki jöjjön?
Ma voltam együtt először a barátommal. Miután végeztünk, elmentem zuhanyozni, és a fenekemnél olyan sikamlósnak éreztem. Létezhet hogy ondó volt?
Első alkalommal misszionáriusban csináltam és 8-10 perc után se éreztem semmit. Utána mondtam, hogy legyen ő felül és kb fél perc alatt a semmiből elmentem. Normális, hogy ekkora...
2 hete szedek fog.gátlót, (Mercilon). Szerdán reggel nagyon rosszul éreztem magam, elmentem orvoshoz és azt mondta h influenzás vagyok. Kellett szednem lázcsillapítót (Rubophen)...

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!