Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van aki szokott itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van aki szokott itt "privátozni"?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem, pedig írnak, hogy szívesen küldenének/kapnának képeket.
2019. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Igen szoktam általába lányokkal...és a normálisabb fiukkal akik nem egyből "milyen a pun...meg hogy mekkorát hogyan szereted."

Az ilyenek mind PANCSEREK:)

2019. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
az ilyenek nem PANCSEREK, inkabb azok pancserek akik leneznek masokat. max a viselkedesuk nem tetszik neked:)
2019. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Igen azoknak akik normálisan írnak és nem az az első mondatuk h : hali baszunk?

N

2019. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Igen
2019. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Szívesen megismerek embereket, de rosszak a tapasztalataim. Sokakkal beszéltem és ugyanaz a pár séma van jelen a kommunikációjukban.


Korod? Hol laksz? Hogy nézel ki? Van kedved ismerkedni? Van barátod? Képcsere? Mekkorát szeretsz? Mikor vesztetted el? Jó volt? Milyen bugyid van? Van harisnyád? Milyen? Hordod? Magassarkúval? Szoknyával? Lábfétisessel összejönnél? Ezt meg azt csinálnám veled jó lenne?


Szóval baromi unalmas, pedig vevő lennék rendes ismerkedésre, de itt nem sok esély van rá.

2019. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Te aztán tudsz ismerkedni... ha valakivel ismerkedsz, nyilván megkérdezitek egymás korát, ki hol lakik, és ha a szexről beszélgettek mert van szimpátia, nyilván megbeszéli az ember a személyesebb dolgokat is. De aki ilyen prűd hogy még azt se lehet tőle megkérdezni hol lakik, tiszta macskás öregasszony, esküszöm.
2019. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Minden nap:).
2019. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Lehet, én vagyok a prűd, de a 25. ilyen kérdéssortól a falnak megyek. Nyilván nem titkolnám el ezeket, de bassszus, mintha a rendőrségen vallatnának, mellőzve minden őszinte érdeklődést.
2019. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
utolso: en a helyedben inkabb ezeknek orulnek. en sosem ezekkel indittam es lenyegeben mindig azt mondtam, amikre a lanyok valojaban vartak. igy tenylegesen sikeresebb voltam, mint azok akik rogton azt kerdezik amit tudni akarnak, de nem voltam soha sem tul oszinte es lenyegeben kihasznaltam a lanyokat. lehet ez undoritoan hangzik, de amig minden lany oda es vissza volt ertem amiert sokkal intelligensebben ismerkedek addig lenyegeben nem sok oszinteseg volt a beszelgetesben. mar nem igy csinalom, es bar igy nem tudok olyan hamar mindent megkapni, legalabb oszinte vagyok:)
2019. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!