Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok, van aki szokott itt "privátozni"?

máj. 16. 20:39  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Nem, pedig írnak, hogy szívesen küldenének/kapnának képeket.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont máj. 16. 20:46 Privát üzenet

Igen szoktam általába lányokkal...és a normálisabb fiukkal akik nem egyből "milyen a pun...meg hogy mekkorát hogyan szereted."

Az ilyenek mind PANCSEREK:)

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont máj. 16. 20:48 Privát üzenet
az ilyenek nem PANCSEREK, inkabb azok pancserek akik leneznek masokat. max a viselkedesuk nem tetszik neked:)

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont máj. 16. 20:51 Privát üzenet

Igen azoknak akik normálisan írnak és nem az az első mondatuk h : hali baszunk?

N

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont máj. 16. 20:53 Privát üzenet
Igen

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont máj. 16. 21:06 Privát üzenet

Szívesen megismerek embereket, de rosszak a tapasztalataim. Sokakkal beszéltem és ugyanaz a pár séma van jelen a kommunikációjukban.

Korod? Hol laksz? Hogy nézel ki? Van kedved ismerkedni? Van barátod? Képcsere? Mekkorát szeretsz? Mikor vesztetted el? Jó volt? Milyen bugyid van? Van harisnyád? Milyen? Hordod? Magassarkúval? Szoknyával? Lábfétisessel összejönnél? Ezt meg azt csinálnám veled jó lenne?

Szóval baromi unalmas, pedig vevő lennék rendes ismerkedésre, de itt nem sok esély van rá.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont máj. 16. 21:11 Privát üzenet
Te aztán tudsz ismerkedni... ha valakivel ismerkedsz, nyilván megkérdezitek egymás korát, ki hol lakik, és ha a szexről beszélgettek mert van szimpátia, nyilván megbeszéli az ember a személyesebb dolgokat is. De aki ilyen prűd hogy még azt se lehet tőle megkérdezni hol lakik, tiszta macskás öregasszony, esküszöm.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont máj. 16. 21:15 Privát üzenet
Minden nap:).

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont máj. 16. 21:20 Privát üzenet
Lehet, én vagyok a prűd, de a 25. ilyen kérdéssortól a falnak megyek. Nyilván nem titkolnám el ezeket, de bassszus, mintha a rendőrségen vallatnának, mellőzve minden őszinte érdeklődést.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont máj. 16. 21:20 Privát üzenet
utolso: en a helyedben inkabb ezeknek orulnek. en sosem ezekkel indittam es lenyegeben mindig azt mondtam, amikre a lanyok valojaban vartak. igy tenylegesen sikeresebb voltam, mint azok akik rogton azt kerdezik amit tudni akarnak, de nem voltam soha sem tul oszinte es lenyegeben kihasznaltam a lanyokat. lehet ez undoritoan hangzik, de amig minden lany oda es vissza volt ertem amiert sokkal intelligensebben ismerkedek addig lenyegeben nem sok oszinteseg volt a beszelgetesben. mar nem igy csinalom, es bar igy nem tudok olyan hamar mindent megkapni, legalabb oszinte vagyok:)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont máj. 16. 21:25 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nők, férfiak! A negyven fölötti korosztály is szokott önkielégíteni? Ha igen akkor milyen gyakorisággal?
Csajok! Nektek munka vagy iskola után mennyire szokott bebüdösödni a puncitok?
Apám haverja néha fel szokott járni. Mostanában gyakran azt veszem észre hogy méreget, bámul, és mintha közeledni akarna felém de apa miatt nem mer. Szerintetek?
Lányok nektek mitől szokott lenni hüvelyi orgazmusotok?
Aki gyakran sztriptizel a párjának, pontosan milyen gyakran szokott?
Más is szokott ugy csajozni hogy szét oltja a lányt és mégis sikerül? 21f

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!