Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó egy férfinek szexkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy férfinek szexkapcsolatot fenntartani, olyan nővel, akivel max. Havi 1 szex van?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A birtoklási vágyát éli ki, istenem, ha én egy ilyen nőt találnék aki ...
2019. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem sok de legalább van !
2019. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell erőlködnie mindig egy újabb lánnyal. Ismeri az állandó partner testét, ez fordítva is igaz, ezzel sem kell bajlódni. Mellette meg ismerkedhet bátran vagy több szex kapcsolatot is fentarthat.
2019. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Birtoklási vágy? Ezt fejtsd ki kérlek.

2019. máj. 16. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e neki más de legalább te vagy, és ez biztos tudod mint annak idején a berlini fal, sokan át szerették volna törni de azért volt jó mert beszélni lehetett róla..
2019. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na hogy jobban meg világítsam " megmontam én enyém leszel.." Igen is kőkeményen megmutatja hogy te az ő területe vagy és senki másé, ami ebben a döbbenetes hogy még ha nem is "vesz" igénybe csak ritkán akkor is.. Szóval én elgondolkoznék..
2019. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a birtoklási vágy akkor lenne igaz, ha a férfi csettint, a nő meg ugrik. Ha közös megegyezés, akkor szerintem ez nem játszik.


Azért jó neki, mert biztos, kiszámítható.

2019. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet van másik 10 nő akivel ugyan így találkozik, csak havonta egyszer.
2019. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!