Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ti kibírnátok szex nélkül?

Ha pl olyan emberrel mennél nyaralni akivel jóban vagy sokat beszeltek és mindketten szinglik vagytok. De nem vágysz párkapcsolatra es csak pihennél az adott idő alatt. Amolyan ismerős féle lenne az illető. Persze a saját részét mindenki magának fizeti. Az utazást és egyéb költségeket is. Ti kibírnátok szex nélkül? Vagy nem? De utána nem lenne folytatás.

N

máj. 16. 21:17  Privát üzenet  

A válaszok
Huh, ha előre tisztáznánk mindent, kibírnám. Voltam egyszer egy nővel és előtte csókolóztunk de megbeszéltük hogy senki nem szeretne párkapcsolatot, viszont ha valamit nem úgy reagáltam ahogy ő szerette volna akkor megsértődött, viszont együtt aludni nem lehetett de kézenfogva sétálni igen..

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 16. 21:20 Privát üzenet
nem :) 22l

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 16. 21:21 Privát üzenet
Persze, nem vagyok ribi :)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 16. 21:47 Privát üzenet

Kibírnám,de ha esetleg annyira vonzódnánk egymáshoz akkor lehet h szexelnék vele.

L

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 16. 21:59 Privát üzenet

Igen ki..

Vannak fontosabb dolgok is mint a szex

N

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 17. 06:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

En is kibírnám szerintem. Egyébként akik privátban irtak azoknak uzenem hogy nincs konkrét hely és semmiben nem állapodtam meg senkivel. Csak egy kérdés volt.

Köszi a válaszokat!

# 6/7Időpont máj. 17. 07:17 Privát üzenet
Nem.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 17. 14:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek is nagyon rossz az ha szex nélkül kell élnie valakinek? Ti kibírnátok?
Havi 1-2 szex. Ti kibírnátok?
Fél évig ti kibírnátok szex nélkül?
Ti kibírnátok szex nélkül hónapokig hogy ha a nap 24 órájában kameráznának benneteket? Mint a Valóvilágban?
Ti kibírnátok, hogy ne szerelmeskedjetek a párotokkal az esküvőig?
20-25 éves srácok, ti kibírnátok 4 hónapot szex nélkül a szűz barátnőtök kedvéért?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!