Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is beleőrülnétek ebbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is beleőrülnétek ebbe?

Figyelt kérdés

Nem tudok lányokkal ismerkedni, de a szexre nagyon vágyom. Borzalmas érzés. Nem tudom hogy mit csináljak, mert a kezem már unalmas.

De mielőtt szidnátok, nem csak azért szeretnék barátnőt hogy legyen kivel szexelnem!


2019. máj. 16. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudsz lányokkal ismerkedni? Miért, ők nem emberek vagy valami más faj? Egy pasival tudsz beszélgetni, de egy nővel nem?
2019. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

de tudok velük beszélgetni, vagyis tudnék, de nem vagyok korombeli lányok közelében:(

nem vagyok társasági ember.

2019. máj. 16. 21:47
 3/22 anonim ***** válasza:

Miért hány éves vagy?

Na és ha nem vagy társasági? Én sem vagyok az, sőt én jobb szeretek időnként egyedül lenni és sose járok bulizni vagy kocsmába a haverokkal stb., mert unalmasak.

Mégis 15 éves korom óta élek nemiéletet és sok barátnőm volt. Most is van egy 3 éves kapcsolatom és 25 vagyok.

2019. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
7%

Ha nem vagy elég jóképű, megszívtad. Nem lesz egykönnyen barátnőd. A jóképűség(=helyespasee) náluk a felső 5-15%-ot jelenti, ösztönösen nedvesednek rájuk, tőlük mindent eltűrnek (a bunkóságot is); a többieken jobb esetben átnéznek, rosszabb esetben lekoptatják/kiröhögik/megalázzák őket. Mivel még nem ismered a nőket, nem látod át a játszmáikat. Szóban mindig a belső értékek fontosságát fogják hangsúlyozni, átlaghapsiként jó lehetsz náluk szárazbarátnak, lelki szemetesládának, de dugni a jóképűekkel fognak. Tudom, hogy mindez kemény, de éveket és sok energiát, csalódást spórolhatsz az életedből, ha megtanulod józanul nézni a nőket (= primitív ösztönlények, akik szava egy fabatkát sem ér). Kulcsszavak: Red Pill irodalom, MGTOW


Fontossági sorrendben, ami számít a nőknek:


1. Arc, fejforma.

2. Magasság: min. 180 cm, de inkább 185 cm felett.

3. Testalkat: ez inkább csak annyira számít, hogy ne legyen szélsőséges: túl sovány, túl kövér, a túl izmos se jó nekik.


Ez itt a top of the top kategória, kb. a felső 1 ezrelék:


[link]


Ezeket az arctípusokat favorizálják legjobban a nők, ez valójában egy nagyon szűk szegmens. Ha valaki szerencsés, és valamelyikre hasonlít egy kicsit, máris exponenciálisan javulni fognak az esélyei az átlagpasikhoz képest.

2019. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

4es

Hogy te mennyire egyszerű vagy és mennyire nincs igazad :D

Én vagyok mindenre a tökéletes ellenpélda, amit leírtál.

2019. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném annyival, hogy az alkalmi szex sokszor nagyobb eséllyel jöhet össze kevésbé jó megjelenéssel, mint a tartós kapcsolat. Ahogy egy nőismerősöm magyarázta, egy dugáshoz csak farok kell, de egy komolyabb kapcsolatot be kell mutatni a családnak, baráti körnek is.
2019. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

5-ös:


Szerintem merülj el a témában, a Red Pill irodalom talán túl kemény neked, kezdetnek megteszi egy magyar nyelvű, tudományos ismeretterjesztő könyv is:


Meskó Norbert: A szépség eredete - Szexuális vonzerő és párválasztás


[link]

2019. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%

Legfontosabb csajozási tipp:

[link]

2019. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

7es


Elhiszem, hogy vannak oldalak és emberek akik így látják a dolgokat, azonban ez nem jelenti azt, hogy igazuk is van.

Ha a nők csak ösztönlények és a szavuk fabatkát sem ér, akkor azt kell mondanom, hogy velünk pasikkal sem jobb a helyzet. Ugyan annak az állatfajnak a tagja vagy és te sem vagy különb az ellentétes nemnél azon kívül, hogy más hormonok vannak benned és más az ivarszerved.

2019. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
9: Ez az egész nem néhány frusztrált, hóbortos barom magánügye, hanem egy némileg rejtett, ám általános jelenség pontos leírása, okaink feltárása. Evolúciós háttere meghökkentően egyszerű, ám mindig meglepetésként hat, ha rámutatunk a lényegre: a női cselekvések mögött meghúzodó hipergám ösztönvilágra.
2019. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!