Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is beleőrülnétek ebbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is beleőrülnétek ebbe?

Figyelt kérdés

Nem tudok lányokkal ismerkedni, de a szexre nagyon vágyom. Borzalmas érzés. Nem tudom hogy mit csináljak, mert a kezem már unalmas.

De mielőtt szidnátok, nem csak azért szeretnék barátnőt hogy legyen kivel szexelnem!


2019. máj. 16. 21:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A 4. Úgy beszél mintha csakis a női nem tagjai néznék a külsőt ismerkedéskor.

Mellesleg nem tudom, hogy segíthetnék, hisz helyetted nem tudok becsajozni.

2019. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

10es

Én ezt nem vitatom, hisz mi is állatok vagyunk, mind a pasik, mind a nők.

Így mindannyiunkat ugyan azok az ösztönök hajtanak. De ez csak a mélyebb dolgok. Mivel az ember messzemenően nem ösztönlény, mivel inkább hagyatkozik az intellektusára, mintsem állati mivoltjára, így ezek a primitívebb egyedre igazak.

Bár ezt a 180 centis marhaságot akkor sem értem :D

2019. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11: Senki se mondta, hogy a férfiak nem nézik a külsőt. De van egy súlyos aszimmetria a két nem között: MINDIG A NŐK VÁLASZTANAK, ők döntik el lesz-e dugás, és ők bizony hangsúlyosan a külső alapján döntenek.
2019. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

13as

Ez sem igaz, nem mindig a nők döntik el. Ha én nem akarom, de a csaj igen, akkor nem lesz szex.

Ez nem úgy működik, hogy odasétál a csak a pasihoz, hogy akarom és meg is történik :D

Ez mindig két emberen múlik. Ha mindketten akarják, akkor lesz bármi is. Be is baszna, ha csak az egyik félen múlna, hogy lesz-e bármi is.

2019. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Az itt a legnagyobb baj, hogy kissé nehéz a felfogásod, öregem :|
2019. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A baj itt inkább az, hogy hülyeségeket beszélsz.
2019. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Aha. Akkor maradjunk ennyiben.


Remélem a kérdezőnek átment a lényeg, ha neked nem is.

2019. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nehezen, ha nincs lényeg. A baj az, hogy minden eddigi állításodra simán rá lehetcáfolni, még csak erőlködni sem kell.

De ez az utolsó, hogya csajon múlik csak, hogy lesz-e szex. Na ez volt a legröhejesebb eddig.

2019. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván ennek a topiknak is hülyeségből van több mint félmillió hozzászólása:


[link]

2019. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert van félmillió hozzászólása, attól még marhaság. Rengeteg ellenpéldát fel lehet hozni ez ellen.

A szex 50-50%-on múlik a két félen. Így csak az állítja azt, hogy csak a csajon múlik, akit rendre kikosaraznak.

A többi marhaságot meg sem említem. Noha azt tudnám véleményezni, hogy azt írtad, hogy a nők szava semmit sem ér. El tudom képzelni, hogy milyen nőkkel volt eddig dolgod.

Meg tudod erre csak azt tudom mondani, hogy a laposföldesekből, az oltásellenesekből és a chemtrailesekből is sok van, még sincs igazuk.

2019. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!