Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex nem feltétlenül ér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex nem feltétlenül ér véget a férfi orgazmusával?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de nem tudom elképzelni, hogy ez hogyan működhet pontosan.
2019. máj. 17. 14:28
 1/7 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Ha igényli még a párom, akkor utána még izgatom a csiklóját vagy megujjazom, vagy kinyalom orgazmusig, ahogy tetszik neki. A lényeg, hogy szex végére mindketten teljesen ki legyünk elégüpve. És nem vagyok gyorslövetű, mielőtt valaki ezt gondolná.
2019. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy jön egy második felvonás hiszen ha ott fekszem a lány nő mellett akkor símogatom és gyönyörködök benne és miért ne izgathatna fel újra?
2019. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy vannak más módok is, de én magára az aktusra gondoltam.
2019. máj. 17. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Miután elsülök kell egy kis idő, óvszer csere, satöbbi, de utána mehet tovább
2019. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én nem fejezem be könnyen el lehet képzelni! és még inkább csinálni főleg ugy hogy ha még a páromnak bőven okozhatok örömöt!!!


a lényeg a kezed meg a nyelved nem tud elsülni... azokat lehet használni ugy 15-20 percig amig vissza nem nyered az erődet és ha még mindig kívánja akkor mehet a második menet

2019. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de ha te arra gondolsz hogy a pénisz orgazmus után is lehet-e merev akkor igen van ilyen! de ahhoz kell 3-4 nap amin nincs se szex se mastur-bálint! és ha nagyon felvagy izgulva akkor még kemény marad!
2019. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden további nélkül mehet tovább megszakítás nélkül, HA nincs óvszer használva, ergő a hölgy tabit szed. Mivel nem vagyok egy menetes, ha nem hagyom abba, nem fogok lekókadni. Volt már, hogy 3-4 menetem is volt zsinórban. Ez persze igen kimerítő, hiszen az első után kvázi érzéketlen leszek kis ideig, így van egy kis "holtjáték", ahol alig érzek valamit. De volt már zsinórban több orgazmusom is. Persze én sem vagyok mindig toppon, volt, hogy kellett pár perc regenerálódási idő, szóval azért ez nem mindennapos nálam sem és persze olyan partner kell hozzá, akinél mehet óvszer nélkül, szóval ritkán adottak a körülmények. A legtöbb hölgy akivel együtt voltam nagyon rácsodálkozott erre. Pedig férfiaknál is van, aki nem egymenetes ÉS nők között is van, aki az első orgazmusa után nem bírja tovább.
2019. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!