Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha anál plugot teszek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anál plugot teszek a popsimba, és közben egy farok lesz a puncimban, a plug mozogni fog?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam így dugni a pasimmal gyakran. Érzed hogy ott van és mozog, de nem fog kicsúszni. Jobban feszít, nagyon jó érzés hogy mindkettőben van, majdnem olyan mintha két pasi dugna egyszerre.
2019. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Igen. Ésha rendesen elvékonyodó nyakút használaz, akkor biztos lehetsz benne, hogy ki se fog csúszni 😉
2019. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit mozog, de csak ritkán esik ki, de ez attól függ, hogy mekkora a plug.

Barátnőmmel szinte mindig így szexelünk és nagyon gyorsan és intenzíven élvez el tőle, IMÁDJA így :)

2019. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Próbáljuk ki és majd meglátod! ;-)

45Ffi

2019. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi egyszer kipróbáltuk így, elvékonyodó plugot használtunk. Konkrétan az intenzív szextől kijött a fenekemből, én sem gondoltam volna, hogy ez történik. :D
2019. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel kipróbáltuk, hatalmasat élveztem, egyszerűen jobb volt mint a normál szex.
2019. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a piros szív köves fém plug tetszik nagyon a barátnőm popsijában. Bugyi alatt bent szokta tartani de mondta hogy volt olyan hogy véletlenül kinyomta és vissza kellett tolni a pad alatt. És csak otthon van benne, illetve ha együtt vagyunk.
2019. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit mozog, olyan mintha a popsimat és a puncimat egyszerre dugnák. Isteni érzés, imádom 😍
2020. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na én vagyok az élő példa, hogy kicsúszhat, sosem hittem volna. Hátulról csináltuk heves tempóban, mikor a földön kötött ki az anal plug. Meglepődtünk rendesen. :))) Az volt az első és utolsó próbálkozásunk vele, kíváncsi voltam, hogy milyen érzés, de így nem tartott sokáig. :)
2020. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!