Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt 18-22 éves fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt 18-22 éves fiúk, férfiak! Hogy viszonyultok a szűz lányokhoz?

Figyelt kérdés

A tapasztaltat úgy értem, hogy aki már több lánnyal is lefeküdt már, viszonylag régóta él nemi életet.


Egy konkrét esetről lenne szó:

Adott egy szimpatikus lány, akiről pár találka után kiderül, hogy még szűz. Örülsz neki vagy sem?

Tudom, hogy fiúk, férfiak egy része szereti a szűz lányokat, mert tetszik a gondolat, hogy még nem járt benne más f-sz...

De ugyebár egy szűz lány viszonylag későn teszi szét a lábát, és ha komolyabbra fordul a dolog, többet kell várni rá.

Tudom, ha szereted, nem kérdés, hogy vársz rá, de még a kapcsolat elején (/még csak kavartok), mit szóltok hozzá?



2019. máj. 18. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez engem is érdekel 18/szűz
2019. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

A szűz lányokkal az a probléma, hogy nem lehet őket normális kapcsolatként kezelni hónapokig, mert annak a része lenne a szex. Én hagyjak ki X hónap nemi életet (ami szingliként megvan, hiszen alkalmira könnyű lányokat találni) az ő komplexusai miatt... hát kösz nem. Ha a szüzesség elvételét valami kiérdemlendő ajándéknak gondolja, amit majd ha megfelelek a lovagi próbákon, akkor nekem ad, ott eleve kisiklott a párkapcsolati dinamika. Egy szűz lánnyal csak akkor jönnék össze, ha normális tempóban (értsd, 2-3 privát együttlét után) hajlandó a szexuális életre.

(Egyébként érdekes, hogy ezek ellenére két lány szüzességét pl. szexkapcsolatban vettem el, tehát nem mindenki prűd, tudom jól).

2019. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Micsoda egy körmönfont kérdés! :-))))


F, 38, öregember

2019. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár évvel idősebb vagyok, ezért elnézést, de én örülök neki. Kb csak azt zavarja a dolog aki a szexre hajt csak. Az a srác aki pár hónapot nem bír várni, hát szerintem elég éenézendő. Mondom ezt srácként. Szerintem sokkal jobb amikor valakivel szép lassan alakulnak a dolgok, megismereitek előtte egymást rendesen, stb, értékesebb lehet a kapcsolat (persze tisztelet a kivételnek)
2019. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha személyiségre is olyan a lány, hogy érdemes az “egy patront megér” kategóriánál többre, akkor gond nélkül várnék bármeddig az első szexre, míg késznek érzi rá magát.
2019. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
En orulnek neki ha kiderulne rola h szuz
2019. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
En ha lehetne csak szüzekkel ismerkednèk..30as pasi
2019. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna. Örülnék neki és sokszor sokkal izgalmasabb is. Nem is baj, ha nem teszi szét a lábát azonnal, így sokkal izgalmasabb és sokkal jobb lesz vele az első szex.

Engem elsősorban szűz lányok érdekelnek.

2019. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Csak szűz lányokkal kezdek, a többi nem érdekel, mivel nem kapcsolatosdi céljából akarom rabolni valakinek az idejét, hanem házasságban gondolkodok. Ehhez viszont olyan nők, akik nem szüzek, szóba sem jöhetnek. Az, hogy "várni kell" a szűz lányokra egyáltalán nem zavar, tekintettel arra, hogy nem vagyok szex őrült, és nem a péniszem a világ tengelye. 3 hosszútávú kapcsolatom volt.


23/F

2019. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szívesen feláldoznám őket. :3
2019. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!