Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony alacsony lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony alacsony lányok! Nektek milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Illetve milyen fajta sexet szerettek?

Kort is írjatok légyszíves :)



2019. máj. 19. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Szex téren ahogy a helyzet adja :)

Nagyobb darab, nem kigyúrt. 27/N

2019. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát igazából külsőre bírom a vékonyabb srácokat is de a sportosabb vagy kicsit mackósabb srácokat is... Személyiségre normális legyen. Szexben meg mindegy ha határozott. 18L
2019. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Magas és nagydarab, hogy szex közben teljesen át tudjon ölelni és elvesszek az ölelésében miközben bennem van. 22/L
2019. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Magas, nem túl rövid barna haj, vékony sportos de nem kigyurt se csonti alkat, legalább 15cm körüli nemiszerv, tul extrem szexet nem probaltam de annyira nem is tervezem egyenlőre. Belsore pedig legyen normális, rendes, humoros, ne tul gyerekes.

17l

2019. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Magas, sportos.

22/l

2019. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ahh, mi lesz velem, mivel pasi ként nem vagyok magas már a vékony alacsony lányoknak sem jövök be, a magasaknak meg gondolom még úgy sem..
2019. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Soha nem fogom megérteni hogy egy alacsony(160 vagy kisebb)lánynak minek kell egy magas(190 vagy felett)pasi és fordítva.Átöleli aztán a feje kb a hasáig ér.Csóknál az egyiknek le kell hajolni derékig a másik meg lábujjhegyen ágaskodik...Én nem örülnék ha ilyen lenne a párom.Nekem az az ideális ha nem sokkal magasabb a pasi.
2019. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj, hogy itt csak alacsony és magas lányok vannak, de vékonyak nem :(
2019. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

legalább 15cm körüli nemiszerv

Szeretem hogy a mai lányok ilyen őszinték.

Az összes középiskolás fiútársamnak kisebb volt.

Egy 16éves lánynak mutattam egy 13cm vékony sprésflakkont és megijedt hogy ilyen nagy a fiúknak.

2019. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, en magas (de vekony) pasi vagyok. Ezer eve nem voltam novel. Nem jovok be nekik, szoval ne aggodj, talalsz csajt
2019. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!