Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők, orgazmus után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők, orgazmus után?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel még csak petting volt (mindketten szűzek vagyunk), de azt vettem észre ha kellőképen izgatott állapotba kerül akkor pár perc ujjazás (sőt elég, ha ruhán keresztül kézzel azon a helyen “simogatom”) orgazmusa van és utánna nagyon érzékennyé válik ott.

Kinél, hogy van ez?

Orgazmus után képesek vagytok tovább folytatni? Vagy el kell teljen bizonyos idő?


22F

18L



2019. máj. 20. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nekem például kell 1-2 perc,hogy tovább tudjam folytatni. Én például közvetlen orgazmus után nagyon csikis és érzékeny vagyok, bár szerintem sok lány van így.

22/N

2019. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sosem értettem miért lányokat kérdezel egy általános témában, mint ez. Egy lánynak egy lánnyal van tapasztalata ilyen téren - saját magával. Egy srácnak meg 10-20-30-stb lánnyal.

Ezek alapján azt mondom, hogy a lányok többsége képes azonnal folytatni, és egész gyorsan újra eljutni a csúcsra (elsősorban hüvelyi orgazmusnál...), van akinek pár perc pihi kell, de általában mindig előbb akcióképesek mint a fiúk :D A csiklós orgazmus után gyakrabban válik túlérzékennyé.

2019. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok csajnak érzékeny utána :) kell várni 10-15 percet és úgy kezdeni az aktust 😉
2019. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!