Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A duci srácok miért jobban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci srácok miért jobban az ágyban, mint a vékonyak?

Figyelt kérdés

Életem két legjobb szeretkezése is két mackós pasival volt. Isteniek voltak,gyengédek,figyelmesek. Vékony sráccal nekem annyira nem volt még jó,sőt a legrosszabb egy kifejezetten jó testű sráccal volt


Valaki tapasztalt hasonlót?


2019. máj. 20. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
😂
2019. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Örök érvényű szabály, hogy minél jobban néz ki valaki, annál rosszabb az ágyban.
2019. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is ez a helyzet de ez nem testalkattol fugg.szimplan veletlen hogy ilyeneket fogtunk ki.attol fugg ki milyen jo az agyban testalkattol fuggetlenul.masnak lehet egy vekony fiuval.volt.elete legjobb szexe
2019. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Béla. A Király. ***** válasza:
28%
Ne általánosíts. Vékony vagyok, sportos is (mégha nem is kigyúrt), de soha nem volt még rám panasz.
2019. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mkdir ***** válasza:
86%

Ez egy teljesen személyes egyedi tapasztalatojra alapuló általánosítás. Az hogy neked épp ducikkal volt jo elsősorban nem biztos hogy tenyleg olyan jó de mivel neked ez jon be az agyad jutalomkozpontja erre reflektal. Lehetne altalanos parhuzamot vonni foldhozragadt gondolkodasmoddal, hogy a nagyobb koverebb ferfiaknak jobban kell teperniuk hogy megkapjanak es megtartsanak egy nőt, es emiatt mondhatnank hogy 120%ot nyujtanak figyelmessegben gyengedsegben, mint egy jo testu hisz neki nem szarmazik haszna abbol hogy gyenged legyen mert mindegy hogy hogyan akkor id megkapja a legtobb not(ahogy teged is) de en ezen felulemelkedve azt mondom es azt tapasztalom, hogy a szex elvezete a szélsosegeket kivéve persze, nem fugg testalkattol, sokkal inkabb inteligenciatol es attol hogy az agyunk milyen emberre embertopusra van "ráállva"

Itt kapsz hatvan véleményt de mind más lesz. Az a jo az embernek amire ra vagyunk hangolodva.

Olvastam egy tanulmanyt miszerint a gazdag férfiak sokkal jobbak az ágyban.... Aztán gyoran hozzá tették, hogy nyugodjunk meg mi többiek, ez a valósagban nincs igy, csak a nők agyában. Ezzel a kicsit sztereotip am de tudomanyosan igazolt peldaval szeretnem megertetni hogy a vilagon minden fejben dől el.

2019. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem jobbak. Sokkal rosszabbak!


Kisebb részt tud használni a farkából, lihegve izzad és nem fér oda a nőhöz rendesen.

2019. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

A Földön él kb. három és fél milliárd hímnemű ember. Ha kihagyjuk a 18 alattiakat meg mondjuk a 60 fölöttieket, még mindig marad legalább egymilliárd.

Ebből te kipróbáltál mennyit? Ötöt? Tízet? Majd levonsz egy általános következtetést.

Felmerül az emberben, hogy ez alapján vajon minden kérdező szellemi fogyatékos (vagy csak ez az egy)?

2019. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg nem talalkoztal igazi ferfival vagy nem kapod meg őket azért sirsz itt.
2019. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Duci lányként mondom h valszeg azért volt jobb mert így probálta kompenzálni azt h duci. Énis ugymond jó vagyok a szexben pont emiatt.
2019. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Sok gyökszi pálcika hogy lázad... Botsáskák nem is tudtak még kielégíteni, ha úgytetszik a kutyák játszanak csontokkal. Most is bikát tartok itthon, 100 kilo alatt nincs férfi csak nyekenyóka. Fujmá
2019. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!