Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon elitélendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elitélendő dolog az ha egy 18 éves fiú egy 46 éves nővel van együtt?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. máj. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ha mindenkinek jó ,akkor miért is lenne?
2019. máj. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ődóguk. Ha nekik ez igy megfelel, akkor rendben van.
2019. máj. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*mááá van mind a 2 18, és boldogok együtt akkor ha ez fennáll, akkor ez jó.
2019. máj. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es te mit szívtál?


Nekunk nem problema,amennyiben neked se kerdezo. A tobbit szard le ha boldog vagy

2019. máj. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha együtt vannak, azaz kapcsolatban ... akkor igen. Ott mindkét oldalon problémák vannak.


Ha alkalmi szex, akkor nem feltétlenűl.


Pl.: Én 21 évesen most fogok egy 30 évessel lefeküdni, de ezelőtt volt egy 33 és egy 42 éves is.



Nem bármi féle fétish miatt tettem, csak szimplán jól néztek ki plusz nem mindennapi alkalom, de továbbra is a saját korosztályomat preferálom.


Ha a kérdésben forgó 18 éves is ilyen felfogással megy neki nem probléma. Ott kezdődnek a bajok, ha erre gerjed kizárólag vagy főleg.

2019. máj. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De ha az is lenne akk sem kell mások véleményével foglalkozni. Ha ti élvezitek amit csináltok akk nincs gond.


L

2019. máj. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyam pont 46 volt 18 eves koromban
2019. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem elitélendő.

De nem is normális, hogy egy felnőtt nő, "gyerekkel " létesítsen szexuális kapcsolatot.

És az sem, hogy egy "gyerek" felnőtt nőt akarjon maga mellé.

Van egy bizonyos kor ami alá, fölé már nem illene mennie egyik félnek sem !

18 évesen szinte még gyerek vagy , nem is értem egy ennyi idős nő (ennyi vagyok én is ), hogy tekinthet rád ferfiként.

2019. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!