Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan invitáljam be a pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan invitáljam be a pasit hozzám, hogy ne legyen giccses?

Figyelt kérdés

Mintha elfelejtettem volna vagy talán soha nem is tudtam, hogy hogyan kell összejönni valakivel, de szerintem itt az ideje, hogy magasabb szintre lépjünk.


A legkézenfekvőbb persze az lenne, hogy “nem alszol itt?”, de ez annyira béna szerintem és közönséges. Persze át is hívhatnám direkt módon, hogy majd jól megmasszírozom vagy főzhetnénk is valamit együtt, de pont ezen gondolkozom, hogy nincs-e valami más mód arra, hogy becsaljam a málnásba...


L/23



2019. máj. 21. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Mondd meg neki, hogy kiürítenéd a mosógépet, de jöjjön már fel, mert be szoktál szorulni és unod már, hogy a Hurutos Sanyibácsi segít ki folyton.

32/f

2019. máj. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megvolt a kötelező humor herold válasz is...


Nincs kedved átjönni hozzám? Fözhetnénk együtt valamit.


Van egy film amit nagyon megszeretnék nézni. Olyan jól esne ha megnéznéd velem.


Vagy csak egész egyszerűen közöld vele, hogy teljesen levett a lábadról, és szívesen benne lennél abba, ha magasabb fokozatra helyeznétek a kapcsolatotokat.


Egyikel sem fogsz befürödni.

2019. máj. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mondhatnád :c
2019. máj. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első szexuális együttlétet jó, ha közvetlenül hagyományos romantikus együttlét előzi meg, annak egyfajta folyománya. Amikor randiztok egy este, fogd meg a kezét, karold át, bújj hozzá, ahogy sétáltok. Várd ki, amíg annyira erős lesz a vágy benne, hogy spontán megcsókol. Kísértesd haza magad vele, s a kapuban mondd neki, hogy nem szeretnél most elbúcsúzni még, jöjjön fel hozzád egy italra. Amikor leülteted, bújj oda hozzá, s hagyd, hogy a vágyak maguk adják a történéseket. De persze mindig engedd, hogy mindvégig alapvetően ő kezdeményezze, mi történjen, te csupán gyöngéden "engedélyezd", amit ő akar. A férfiak nagy hányada nem szereti a nyomulós nőket. Egyébként pedig legyél türelmes, ha nem jön össze a végkifejlet az első ilyen alkalommal, vagy akár fel sem mgy hozzád egy italra, az csupán azt jelenti, hogy a férfi még nem érzi itt az idejét. Nem szabad ezt erőltetni, sürgetni, mert a hosszú távú kapcsolatoknak épp az az alapjuk, hogy csak az történik meg, amire mindketten elérkezettnek érzik az időt. Bármennyire is fűt a vágy, hosszabb távon sokkal jobban jársz, ha tapintatos és türelmes vagy a partnereddel.
2019. máj. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Béla. A Király. ***** válasza:
Közösen főztök, vacsiztok, filmeztek, utána meg megmondod, hogy örülnél neki, ha nem menne haza.
2019. máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Exem annó palacsintázni hívott át.

Szakítás után meg matekozni... hmnn, hát akkor integráltunk meg deriváltunk egy rendeset :D.

2019. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell túlagyalni a dolgot, egyszeruen és nagyszeruen.


"Szia. Kedd este egyedul vagyok otthon. Nem josz át? Fozunk egyet kozosen, kozben felkezdunk egy bort?


SZia, szombaton nem toltjuk egyutt a napot? Megnézunk egy filmet, elhulyulunk. Majd kitalálunk valami jo programot.


Csak egyszeruen, és egyenesen hívd el. Nem kell semmi nyakatekert szoveg, abbol vagy nem fogja fel, vagy csak te fogsz belefűni. Erthetoen, lenyegre toroen.

2019. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,a férfiaknak egyenes,egyszerű kérdések,kijelentések kellenek.ha ő is szeretné a dolgot mindegy hogy mondod,ha meg nem akkoris.egyszerűek vagyunk,mint az 1x1😉sok sikert 35 f
2019. máj. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdvözölném 4-es válaszát, csak nagyon a múltat idézi. Ma (sajnos?) más szelek fújnak. Kb olyanok, amit 7-es okfejtésében olvashatunk.
2019. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!