Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire zavaró tényező?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire zavaró tényező?

Figyelt kérdés

Eddig csak 1 barátom volt, az is már vagy 1 éve.

Most összejöttem egy fiúval, irtó kedves és aranyos ☺️

Az első együttlét az első barátommal, nagyon fájdalmas volt ☹️

Hangosan nyögtem, könnyeztem-sírtam, annyira fájt.

Nem is bánom, hogy szakítottam vele, egy igazi barom volt.


Most, hogy újra van barátom kicsit félek-szégyellem, hogy hangos vagyok, hogyis írjam ?! Nagyon kínosan érzem magam ☹️

Az első alkalom amikor bent volt, olyan hangosan felnyögtem, hogy szerintem az akkori barátom, szomszédjai is hallották.

Tudom, hogy hangos vagyok, hisz szoktam használni az a bizonyos tárgyat 😬 és minden be helyezésnél, hangos vagyok.


Nem tudom, hogy mit tegyek.

Mondja el neki?

Mondjam azt, hogy tegye a kezét a számra, amikor azt gondolja, hogy túl hangos?

Vagy mit csináljak neeeem tudom 🙄😭



2019. máj. 21. 04:20
 1/9 Péter0917 ***** válasza:

Sziaa , ezen nincs mit szégyelni :)

Sokan szeretjük ha egy lány hangos max emlitsd meg neki hogy hangosabb vagy az átlagnál, hidd el tetszeni fog neki :)

2019. máj. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem olyasmi, amit rejtegetni vagy szégyellni kell. A partnerem mindig imádja, amikor hangos vagyok, ez egy jó visszajelzés a férfiaknak. Ha pedig fáj, azonnal szólj neki, hogy ne rögzüljön be, hogy azt hiszi, hogy amiről ő azt hiszi, hogy jó neked, valójában fáj, meg amúgy is. Szex közben nagyon fontos a kommunikáció.
2019. máj. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan nagy gond mint aminek te hiszed. Sztem minden pasit izgat ha hallja, látja h mennyire élvezi a csaj vele a szexet, de ha gondolod akk megemlítheted neki, vagy kérdezz rá h " Téged izgat vagy zavaró ha egy csaj hangos az ágyban? Mert én elég hangos szoktam lenni, persze csak ha jó a szex :)"


Ha túl hangos leszel akk majd befogja a szád. Az is izgalmas szitu tud lenni.


L

2019. máj. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kis pia mindig segit
2019. máj. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó :)

Amikor elsőnek megtörtént még én kértem bocsánatot elpirulva, mert hangos voltam.

2019. máj. 21. 07:28
 6/9 anonim ***** válasza:

1, nem szégyen.

2, majd megtudja a legmegfelelőbb pillanatban :)

2019. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először természetes, hogy fájdalmas az együttlét, amikor valaki még szűz. Ha más nem hallhatja, akkor az a fiúnak csak tetszene, ha hangos vagy, ne mondjál neki semmit.
2019. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem miden pasi imádja, ha az ágyban hangos s csaj. Kivéve persze, ha alvás közben hangos. :-))
2019. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én általában csendben vagyok szex közben, de mikor nincs senki otthon, csak mi ketten, vagy részegen szexelek, akkor még a szomszéd falu is hallja. Párom sokkal jobban élvezi, ha hangos vagyok, mert hangot adok az elvezetnek, így azt érzi, hogy tetszik, amit csinál. Szóval még jobban csinálja. Hidd el, ha hangos vagy, azzal csak batoritod. Ha meg nem, akkor nem illetek össze. De amúgy mi volt hogy ragasztószalaggal ragasztottuk le a számat egyszer. Az is egy jó ötlet, bár kicsit húzta a szám, meg ott volt az a kellemetlen íze a ragasztonak ami nem egészséges, nameg hogy szinte megfulladtam tőle, mert nem mindig sikerült orron keresztül lélegezni. Szóval inkább felejtsd el amit mondtam, nem jó ötlet. :D Legyél önmagad. Az sokkal jobb, és te is jobban érzed magad a bőrödben. :)
2019. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!