Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoknak a csajoknak akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a csajoknak akiknek bejönnek a mackós srácok, milyen értelemben mackósak?

Figyelt kérdés
Szóval egy 18 éves srác vagyok és hát nem igazán vagyok vékony. És mindig hallom hogy így meg úgy mackós testalkat de aztán igazából semmi. Szóval így a lányok milyen értelemben gondolják a mackós alkatot?
2019. máj. 21. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy pici pocak

Tehát nem az ilyen hordó hasra kell itt gondolni .

2019. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vállas, szélesebb testalkat, pici pocakkal.
2019. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat én többször megkaptam a nőktől hogy nem átlagos meg mackós vagyok ! Hanem egyenesen malac ! 180 cm / 86 kg al.


Szerintem nekik most az átlag pasi 185/65 kg , gondold hozza hogy téged most hova sorolnak.

2019. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó bocs, de a mackós és a malac között nem kilókban van a különbség hanem izomtömegben. Egy mackós pasi izmos, csak van rajta egy zsír réteg is. A malac az, aki nem sportol és puha hája van.
2019. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 4-esnek igaza van, plusz annyival egészíteném ki, hogy nekem a 180/65 pasik kifejezetten csúnyák is, nem szép a csont és bőr pasi.
2019. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutyák játszanak csontokkal...
2019. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányok a magasabb, vállasabb, izmosabb, combosabb, enyhén pocakos alkatra (kb. 100 kg) használnák ezt a kifejezést, de ha ezt egy társkeresőn olvasod, akkor biztos lehetsz benne, hogy az illető nem akkora, mint egy mackó, hanem mint egy kihízott állatkert, háta meg szőrösebb egy komondornál...
2019. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!