Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tetszik senkinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik senkinek a tű magassarkú? N

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őket hordani mert sokkal kecsesebb vagyok benne. De eddig mindenkit eltaszított, hogy nem szereti őket. Velem van a baj? Ez valami fétisem?
2019. máj. 21. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
En meg feszt bakancsban jarok. Nyaron paran megneznek. Es?
2019. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszik, ha egy n ilyet hord!


budapesti férfi

2019. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem azért, de nekem kifejezetten tetszik ha egy nő magassarkút visel.Mindig felfigyelek már csak ha hangjára is. :)

Próbálom a barátnőm is rábeszélni erre, csak neki a lábai nem igazán bírjàk.Így nem is nagyon erőltetem.


Hord csak nyugodtan. ;)

2019. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
pedig sokkal vonzóbb egy nő magassarkúba 19/f
2019. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más az ízlése, én nagyon szeretem őket, sokkal kecsesebb, elegánsabb a nő tőle 😀
2019. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert egyrészt veszélyes: bármikor kibicsaklik tőle a boka, vagy könnyen elcsúszhat az ember vele totálsima terepen. Másrészt veszélyes szúró eszköz lehet egy-két agresszív női lábon:).
2019. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem bejőnne,jól megfizetlek ha ilyenben végigsétálsz rajtam!!!
2019. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok, de egyetértek, szerintem is nagyon elegáns hatást tud kelteni egy szép tűsarkú cipő. Még a "sima", vastagabb sarkú cipőkhöz képest is szemmel látható a különbség: a legszebb tartást és a legkecsesebb járást általában azok a cipők biztosítják, amiknek a sarka nemcsak magas, hanem kimondottan vékony is.


Ettől függetlenül azért én hordani biztosan nem szeretnék mindig csak ilyet, mert hosszú távon elég fárasztó tud lenni: a folyamatos egyensúlyozás miatt is, meg persze azért, mert végig a lábujjhegyeden közlekedsz gyakorlatilag. De azért szerencsére vannak olyan különlegesebb alkalmak, amikor a tűsarkú cipő elkerülhetetlen. :)

2019. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!