Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen fiúk "juthatnak"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiúk "juthatnak" szexhez?

Figyelt kérdés

Az a baj velem hogy egyáltalán nem megy nekem az ismerkedés, sem fiúkkal sem lányokkal. Sosem volt barátnőm, de még barátaim sem voltak. Közép iskolát is úgy csináltam végig hogy szinte alig beszéltem valakivel. Levegőnek néztek engem. A bulizás is kimaradt az életemből. Szóval minden. Keveset beszélek, és mivel nincsenek barátaim nem nagyon megyek sehova. Dolgozom már, de ott sincs senki akivel tudnék ismerkedni.

Most itt vagyok 23 évesen, és nem tudom mit csináljak mert már nagyon zavar az hogy nincs barátnőm, és ha így folytatom soha nem is lesz.

Mindeki rendesnek mond, és a munkahelyen is meg vannak velem elégedve. De az ismerkedés az nem megy nekem, de minden másban jó vagyok az életben.

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Reménytelen helyzet ez szerintetek is?

A kinézetemmel nincs különösebb gond.


2019. máj. 21. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Ne rinyálj

Nem tehetünk árról hogy Antiszociális vagy

2019. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Hallod ember. Te vagy az aki mindig kiírja ezeket a sablonos ugyanolyan kérdéseket? Olyan nincs hogy nem csinálsz semmit. Eddig miért nem próbálkoztal? Mi az hogy nem tudsz beszélni, megtanultal magyarul rendesen? Nem értem.
2019. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

A legfelso kerdesesbol nem az jon le hogy te baratnod akarsz..csak szexet.

Ne csak azert legyen baratnod hogy szexelhess...

Akkor mehetsz prostihoz is

2019. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Basszus. Tényleg ennyi szánalmas, önsajnáltató ember van az országban? Vagy te kérdezed minden nap más életkorral és körítéssel?
2019. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyél magadon erőt, és ne itt siránkozz. Attól nem lesz jobb. Próbálj nyitni az emberek felé, és beszélges velük.


L

2019. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Irány a Nike Store,vegyél rendes ruhát,amiben nem néznek szarnak,(nem feltétlen Nike,csak példa,de pl Kolumbia ing stb) járj edzeni,csapd fel a tindert a telora,és mehet a farokselfie küldés,akarom mondani a csajozas, az előbbit meg ne fogadd
2019. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kellene vagy 3-4 nicket csinálni hogy lépten-nyomon kiírhassam milyen szomi vagyok hogy nincs senkim és mindjárt öngyi leszek. :'D

Fogd meg a töködet és állj a sarkadra. CSAK beszélgess a lányokkal, nőkkel 1-2 mondatot. Játszd a tudatlant, kérdezz, vagy kérj tőlük valamit.

Biztos tocsognak ha meghallják hogy ilyen szomi vagyok meg olyan depi vagyok, és különben is vacak az egész.

Minek kell állandóan picsogni? Ha nem megy ne csináld. De az ilyeneknek mint te nem az a bajuk hogy nem megy, hanem nem akarják eléggé. Te nem barátkozni akarsz hanem kapcsolatot, ami szar, mert még csak nem is ismered.

Tanulj meg (de inkább akarj) barátkozni. Onnan lehet - mint egy létrán - a következő fokra jutni. A randi felé.

Egy-két sablonmondatot mondj csak úgy az eladónővel, vagy sorbanálláskor, esetleg a buszon ha valaki melletted van. Hidd el nem ugrik el előled.

Amúgy lehet neten is ezeket gyakorolni lesz ami lesz alapon. Legyen egy hobbid amit mondhatsz ha érdeklődnek. Olvasás, kerékpározás séta vagy ilyenek. Vagy valami kreatív amit élvezettel csinálsz, és nem kockulás. Töltsd ki az idődet olyan dolgokkal tevékenységekkel amikkel emberek között lehetsz. Használd a fantáziádat.

2019. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Maltodextrin ***** válasza:

1. Járj kocsmába minden péntek este.

2. Legyen egyéniséged, széles érdeklődési körrel.

3. Egy lányt megfogni igényes külsővel és hiteles kisugárzással lehet.

4. Ha online akarsz lányt találni, akkor aranyszabályok 101:


> ne süketelj

> ne sablonozz

> ne habozz

> add magadat

> ne fojtsd meg a rajongásoddal

> ha a jelek kedvezőek mint a széljárás, akkor érdemes elhívni randira legfeljebb 1 héten belül

> legyél figyelmes

> tudj humorizálni

> tudd hogy mit akar ahogy azt is hogy te nit akarsz


Ezek csak intuitív dolgok, nem szigorú szabályrendszer amit kényszeresen kellene követni.


Mozdulj ki, és mindenek előtt szerezz barátokat - olyanokat, akik nem unalmasak. Ez az első lépés.


27f

2019. máj. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!