Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek. Mi baj a kis farkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krumlistészta kérdése:

Hölgyek. Mi baj a kis farkú fiúkkal, pasikkal?

Figyelt kérdés

#férfi #farok fiú
2019. máj. 21. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Hogy folyamatosan teszik az agyukat, és kompenzálni akarnak.

Kit érdekel, őszintén? Szerinted vonalzóval fogok számolgatni?

2019. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Az hogy azt akarjak bemeselni a nőknek es sajat maguknak hogy csak nagy farokkal jo a szex.

Egyebkent függ attol is kinek mi a kicsi.

2019. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Hogy kicsi nekik, nem kérdés!
2019. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Önmagában semmi baj a kis farokkal, a hozzáállással annál inkább. Volt egy exem, akinek viszonylag kicsi volt. Engem nem zavart az elején, de állandóan fröcsögött, hogy a nőknek semmi nem elég jó és csak a nagy kell nekik. Soha nem érdekelte, hogy kielégüljek, egyféle pózban lehetett csak vele csinálni. Az élet más területein is ilyen volt, ezért hamar elváltak útjaink. Van viszonyítási alapom, ezért tudom, hogy a mostani páromnak is viszonylag kicsi. De ő sose volt frusztrált emiatt. Nagyon kreatív a szexben, mindenáron azon van, hogy kielégítsen.
2019. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Mi a baj a kövér, de kis mellű nőkkel? Az, hogy a férfiak nagy részének a nagy mellű, sportos lányok az esztétikusabbak, én személy szerint a ducibb lányokat szeretem, de ezzel kisebbségben vagyok, a kis farkú csávókra izguló lányokkal egyetemben. Mellesleg, bár függ a partnertől is, de van aki egy kis farkat alig érez, szexuálisan sem mindenkinek kielégítő.


25/F

2019. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Az hogy ők maguk tartják kicsinek nem is a nök.

És az emiatt kialakuló komplexusukkal az ember agyára tudnak menni.

2019. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Candy94 ***** válasza:
93%
Én kifejezetten szeretem, ha maximum átlagos vagy picit kisebb. Nem mindenkinek jön be a nagy méret, még akkor sem ha szemre esztétikusabb.
2019. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

A kicsivel jobban lehet játszani, nincs bajom vele. A naggyá már annál inkább, fáj, nem lehet minden pózban, ilyesmi.


Egyébként nekem is csak akkor volt baj a kicsivel ha a srácnak baja volt vele, máskülönben nem lett volna baj a szexel.

2019. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Az hogy az agyamra mennek a sopánkodással. Állandóan kompenzálni akarnak, folytonos a teljesítménykényszer.

Akkor inkább egy nagyfarkú, kellő önbizalommal.

2019. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

kérdező vagyok. 24 éves vagyok nem rendelkezek nagy mérettel 13cm de nincs is önbizalom hiányom.

Csak azt vettem észre hogy hamar elutasítják a kisebb méretű férfiakat.

2019. máj. 21. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!