Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyünk, ha nem megy fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, ha nem megy fel két ujj?

Figyelt kérdés

Közeledik az első alkalom a párommal, de csak egy ujjal tud megujjazni, az is feszít, ha a teljes ujját betolja, mindent érzek, annyira szűk vagyok. Egyszer megpróbáltuk a két ujjat, beakadt a hártyába nagyon fájt :(


Hogy fog így beférni a pénisze?



2019. máj. 21. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell sietni, lassan haladjatok. Hozza kell meg szoknod. De elotte kinyalhatna hogy jobban feltudj izgulni es nedvesebb legyél.
2019. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nem fog, hacsak nem szakad odabenn, tudod, ez ilyen...
2019. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne izgulj ez nem munka vagy érettségivizsga relax. Ha nyugodt vagy sokkal könnyeben megy persze még szokatlan a helyzet. Szerintem egy vízbázisú síkosító jó ötlet lenne. De nézzétek meg hogy reagálsz rá. Lehetséges jobb lenne ha még maradnátok az előjátéknál míg oldottabbak nem lesztek és mikor tényleg kívánod majd ki tapasztaljátok.
2019. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
ne szexelj még
2019. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

7 Éve élek nemiéletet szültem is

Nekem mao napig nem megy fel 2 ujj

Szóval ne parázz.

25N

2019. máj. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Fel megy az, csak nem jól csináljátok :)
2019. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

A legfontosabb :

Ne elemezve és megbeszélve mit hogyan kéne fussatok neki.

Hanem a srácnak legyen annyi türelme, akár egy óra is, hogy addig simogat, puszilgat, szeretget, és elnyalja a csiklódat amig atom mód el nem ázol, (nincs olyan lány, aki nem elég nedves). Na ilyenkor lehet atomfinoman ujjazni, lassan lassan, egyre beljebb. Lehet hogy eltart 5 percig is mire egy ujja be fog csuszni, aztán még 15 perc mire a másik is befér.

Csak önzetlenség és türelem, de legfőképp kedves szeretet kell hozzá, akkor menni fog. És ne izguljatok, nem orgazmusversenyen vagytok.

Lehet hogy egy pohár pezsgő téged ellazitana,próba :-)


Sok örömöt és élményt kivánok, őszintén.

2019. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!