Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, őszintén, ti élvezitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén, ti élvezitek ha a csaj fél tőletek az ágyban? Reszket meg ilyenek. Nem kell hogy személyisége legyen, roleplay is lehet.

Figyelt kérdés

Egy srác akar szextelni és daddynak hívja magát, csak az a baj hogy én nem hogy nem tudom mit akar hallani, még durva szavakat sem merek leírni/kimondani. Nekem túl sok, nem akwardnak lenni itt. Ijesztő.

Tanìtsatok mit mondjak nekiii. Meg válaszoljatok a kérdésre:D A férfiak élvezik ha irányíthatják a lányt, vagy csikivel, vagy síkoltással, vagy kis erőszakkal? Vagy csak azért csinálják hogy a lánynak izgatóbb legyen, meg önbizalom növelő?


Vagy csak spammeljem hogy Ahhh meg hogy túl szűk vagyok? Mit, hogy.


Köszi x)



#maszturbálás #gátlás #szerénység #remegés #Daddy #Szextelés #erotical role play
2019. máj. 22. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
lepj ki a virtualis vilagbol es akkor nem kell azon tanakodnod majd, h mit spammelj.
2019. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Aztem csak spammeld, abból nem lehet baj
2019. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
mivan? eloben szexelj, erre akartam kilyukadni. te igy csak maximum maszturbalsz.
2019. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Élvezem ha reszket, de inkább élőben
2019. máj. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén remélem, hogy egyszer többre tartod majd magad ennél a színvonalnál.
2019. máj. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

engem vonz a BDSM, de nem szeretem, ha a partner fél tőlem

virtuális játszadozásnál a chatszexnél többet preferálok, ezek kevesek, élőben persze megint teljesen más


gondolom ti chatszexeltek, de ha még ez sem megy, akkor van hova fejlődni ilyen téren

hiába írja mit csinálna veled, ha azt se tudod mi fán terem a szex

olvass normálisabb erotikus történeteket, hogy lásd nagyjából miket írnak ott és milyen párbeszédek vannak

2019. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Solvi ***** válasza:

#6-7

Fogadd meg amit írtak


+csak óvatosan, aki ilyet ír és tapad rád, nagyon remélem hogy a játékon keresztül nem szerez meg más elérhetőséget, sosem tudhatod valójában kivel írsz

2019. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magyarul legközelebb.
2019. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te csak ne mondj semmit. Süsd le a szemed, és ha parancsot kapsz, először bizonytalankodj, jöjj zavarba.... aztán ha türelmetlenebbül, durvábban megismétli, csináld úgy, mint ha megijednél és ezért igyekeznél jobban csinálni.
2019. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
a dominalas nem a felelemokozasrol szol. jelen esetben meg jobb is, h csak a jatekban tortenik mindez, meet eloben ez nem bdsm lenne, hanem bantalmazas! a bdsmben behodolsz es nem felsz. vagyakozol es nem remegsz!!
2019. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!