Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan lány akit izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány akit izgat hogy kényeztetheti a fiú fenekét?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ujjazni, nyalni biztos nem, fúj... De szívesen markolásznám, pláne, ha olyan jóféle masszív (izmos-combos) hátsód van, nem mint a legtöbbeteké (botsáskaféle).
2019. máj. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem izgat ha a barátomnak csinálom.
2019. máj. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Biszexualitás kategóriába kellett volna írnod a kérdésed. Az a férfi aki hagyja, hogy a fenekét piszkálják, abban biszex hajlam van!
2019. máj. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy miért kellene a biszexualitás kategóriába kerülnie. Maximum akkor, ha konkrétan azt élvezné, hogy egy férfi kényezteti a seggét.


Szerintem a szex az minden porcikádról szól. Miért másabb a segg kényeztetés, mint mondjuk a mellbimbó, vagy a comb, vagy a gát ?


Nem attól lesz valaki meleg, vagy biszexuális, hogy bizonyos testrésze szexuálisan érzékeny, hanem attól, hogy azonos neművel szeretne szexelni.


Aki full heteroszexuális, hidd el, nem élvezné, hogy egy pasi túrja a seggét, viszont elképzelhető, hogy egyébként egy nagyon erogén zónája, és a női kényeztetést élvezi.

2019. máj. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Létezik

Férfi fenék nyalása ujjazása prosztata maszírozást nálam az orális szexbe bele tartozok és alap

25N

2019. máj. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dettó.

Imádok oral közben kejebb tévedni, es látni, hogy a pasim odavan érte.

N.

2019. máj. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Már értem miért mondják, hogy a segg a jövő dundukája. Így lesz a férfiaknak is.
2019. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
A volt párom nagyon szerette én pedig nagyon szerettem neki örömet okozni, óriásiakat élvezett így. Nem volt benne egyébként biszex hajlam, sosem izgatták más férfiak egyáltalán hanem kifejezetten az amikor én kényeztettem.
2019. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!