Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos nőként megkaphatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nőként megkaphatok, egy nagyon jó pasit hosszútávra szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Vagy csak kihasználna egy-két menetre?
2019. máj. 22. 05:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy csak 1-2 menetre használna ki, ha ügyes vagy.
2019. máj. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van vagy 10 másik nő, akik szintén arra a pasira hajtanak.
2019. máj. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nos, ez nagyon sok mindentől függ.

Értem nagyon odavolt egy olyan férfi, aki olyan gyönyörűen néz rád, hogy menten szívinkfartust kapsz. Fekete hajú, barna szemű, barna bőrű borostás 180 cm magas, világító mosolyú, stílusosan öltözködő, kidolgozott testű férfi. Én szőke kék szemű vagyok, illetve az arcom nem sok más emberére emlékeztetne bárkit, de az alakomon semmi extra nincsen, alapvetően izmos vagyok, de van rajtam egy egészséges mértékű felesleg.

Szóval ezzel a férfivel nem nagyon tudott volna kialakulni több, hosszabb, mert külföldön él, viszont vagy ezerszer elmondta, hogy milyen jó lenne, ha kiköltöznék hozzá stb... na mindegy... a lényeg, hogy szerintem a kisugárzáson, személyiségen, kémián múlik ez az egész.

2019. máj. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

#3 Fekete hajú, barna szemű, barna bőrű...sokszor elmondta, milyen jó lenne, ha kiköltöznék hozzá...én kek szemű, szőke hajú


Na vajon mit akarhatott tőled. #európai állampolgárság

2019. máj. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Most nem akarom itt fényezni magam vagy ilyesmi, ezt előre leszögezném. Szinte az összes kiszemelt nőt megkapok akit akarok. DE volt egy csaj, szinte már rondának mondanám. Na vele nagyon sokáig együtt voltam. Minden haverom értetlenül nézett rám, hogy mit akarok ettől a csajtól. De életemben olyan jókat nem keféltem mint vele. Egyszerűen fantasztikus volt 😃 Ennek már több éve, de a mai napig is eszembe jutnak azok az éjszakák és idáig sem tudta senki sem überelni. Komolyan mondom, hogy olvasott a gondolataimban, tudta mikor és mit szeretnèk. Nagy kár, hogy már nincs meg 😤
2019. máj. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5ös.

Tehát a szex a mérvadó,nem a külsö?

2019. máj. 22. 07:50
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mondhatjuk, hogy igen. Lehet meg is kérdezem, hogy mi van vele mostanában 🤔😂
2019. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

szexkapcsolatban a szex számít.


42/F

2019. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azt hittem,hogy a külsö számit.
2019. máj. 22. 08:15
 10/23 anonim ***** válasza:
Oszt milyen az a nagyon jó kany?
2019. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!