Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi havi egyszer akarja csak a szexet?

Figyelt kérdés
Megcsalás kizárva, szinte csak dolgozni jár.
2019. máj. 22. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen letezik.lehet faradt vagy stresszes es azert nem..barmiert lehet
2019. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik.

Egxik ismerősünk ilyen.

Feleségének megengedte tartson szeretőt.

2019. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. A filmek meg egyéb okosságok sugallatával szemben nem minden férfi szexgép. A szexuális vágy mértéke egyénenként változik, persze van egy gyakoribb érték, és van annál több is és kevesebb is. Illetve az egyén önmagához mérten is változik életkorral, aktuális éLethelyzettel összefüggésben (akár felfelé akár lefelé), de akinél az "alapvonal" a havi 1, annál már a havi 2 is ugye 100% növekedés, ergo nagy csodára nem kell számítani.
2019. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tested alkalmazkodik egy bizonoy szintű igénybevételhez. Minden megszokás kérdése. Mivel legalább napi egyszer kiverem, ezért szükségem van erre, hogy így vagy úgy de valahogy elélvezzek, máskülönben nem is tudok elaludni. Ezt szokta meg a szervezetem. De amikor a seregben voltam csak hétvégente tudtam szexelni/önkielégíteni, így bár eleinte szenvedtem a testem megszokta az új helyzetet és már csak hetente kívántam az orgazmust. A pasid szervezete megszokta a havi 1 szexet annak ellenére, hogy valószínűleg nem ez volt az alapszükséglete, de ezen könnyen tudtok változtatni. Szép lassan álljatok át a havi 2, 3... stb szexre.
2019. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Havonta?Évente!
2019. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!