Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan reagálnátok arra, ha a barátnőtök ilyet kérne? Megharagudnátok rá?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök megkérne titeket, hogy ne csókoljátok meg őket miután orálisan csináltátok nekik, az nem lenne számotokra taszító?

Szeretem az orált, de undorodom attól ha az után akar megcsókolni a párom. Éppen ezért inkább vissza szoktam utasítani ha így akar engem kényeztetni.

Viszont nem akarok lemondani az orálról, természetesen ezt vele is közölni fogom. Csak még nem tudom, hogyan tálaljam a témát úgy hogy ne bántsam meg.

(A párom eléggé érzelmes típus és neki nagyon fontos, hogy szex közben csókolozzunk.)


22N



2019. máj. 22. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit furcsállnám, hogy a saját nemi szervétől undorodik de ha szeretem és neki ez nem jön be akkor elfogadnám.


Mindenesetre szerintem minél előbb beszéld ezt meg vele, mert ha nem tudja hogy mi a "bajod" csak vissza utasítod akkor az sokkal inkább bántó lehet, mint az amit leírtál.

2019. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem kicsit megalázó lenne de mondjuk én azt élvezem.

volt olyan csajom, aki lesz.pni sose volt hajlandó, viszont kb mindennap elvárta h kinyaljam. utána sose engedte h megcsókoljam. én élveztem de sztem vannak akik önzőnek gondolják.

de ha ezt szeretnéd mondd el neki, ez végülis csak egy apróság amivel sztem együtt lehet élni.

2019. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Nekem biztos nem kéne ilyen finnyás csaj.
2019. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

semmi harag nem lenne. nekem volt olyan bnőm hogy kölcsönös orál közben és után rendszeresen csókolóztunk. szájába nem ment anyag. szoval nem volt semmi zavaró. szerettük egymás nyelvét, meg egymást izgatni, elélveztetni. nem foglalkoztunk ilyen dolgokkal. de ha te nem akarod vegyiteni ezekt semmi gond szerintem. külön is lehet.


28f

2019. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Akkor én se csókolnálak meg azután, hogy beleélveztem a szádba. Így lenne korrekt. 😀 F 24
2019. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!