Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha eddig még sosem szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha eddig még sosem szexeltem barátnővel, csak alkalmi volt?

Figyelt kérdés

Eléggé hiány érzetem van emiatt. El sem tudom képzelni hogy milyen úgy szexelni, hogy szerelmes vagyok belé.

Sajnos nekem nem alakult eddig úgy hogy barátnőm legyen, pedig én mindig is barátnőt akartam volna, főleg mivel érzelmes vagyok így az alkalmi nem annyira az én világom.

Hiába keresek barátnőt nem találok.


2019. máj. 22. 21:23
 1/2 anonim válasza:

Ez nagyon érdekes. Bár lány vagyok, nem tudtam volna azt elképzelni, hogy először ne egy olyannal feküdjek le, akibe szerelmes vagyok.

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2019. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem gáz. A lényeg h már szexeltél.


L

2019. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!