Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kíván vagy más az oka neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván vagy más az oka neki?

Figyelt kérdés

Eddig akárhányszor próbálkoztunk szexelni (6alkalom),mindig merevedési problémái voltak.

Vagy lelankadt,vagy fel sem állt.

Mi miatt lehetséges ez?

Az én hibám,én vagyok ennyire béna?

45+férfiröl van szó.


2019. máj. 22. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet.

Esetleg mostanában túl stresszes, vagy nem máson agyal szex alatt, közben.

De az is lehet h már nem kíván igen. Ezt jobb lenne ha megbeszélnéd vele.


L

2019. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet szervi oka, de lehet lelki is. Ha amikor magának csinálja van tartós és kemény erekciója, akkor a szervi okot ki lehet zárni. Türelem kell hozzá, meg kell hogy szokja a szituációt veled. Lehet, hogy a teljesítménykényszer miatti szorongás van a háttérben, akkor a sikerélmény a legjobb gyógymód.

Magadat ne hibáztasd, de őt se, inkább próbáld megnyugtatni, és addig is találjátok meg a módját, hogy ne maradj hoppon, az leveszi a terhet a válláról.

2019. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Impotenciának hívják.
2019. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, erekciós diszfunkciónak hívják. Sokkal gyakoribb, mint hinnéd. A férfiak majdnem fele találkozott már vele, szerencsésebb esetben ideiglenes. 45 éves korban lelki okot gyanítanék.
2019. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!