Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miután a fiú kinyalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miután a fiú kinyalt szívesen csókolóztok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel először fogok lefeküdni és ő az a fajta lány, akivel nem durva szexet akarok hanem érzékit és fontos a csók közben.


Viszont előjátékként szeretem egy pici orállal kezdeni és kicsit kinyalni a lánynak oda lent. Nem feltétlenűl elmenni élvezésig.


Viszont ha ezzel kényelmetlen helyzetbe hozom, hogy utána megpróbálom csókolni akkor nem teszem, csak eddig még nem nagyon csokoloztam utána így nem tudom a lányok reakcióiból felméni :D nincs referencia pontom.


Ti hogy vennétek?


Pl.: Engem nem zavar ha a lány leszop, lenyeli és utána csokolózunk, de én "kanos fiú" vagyok szóval ki tudja.


Egy második kérdés. Előjátéknak mit javasoltok kicsit érzékibb szexhez?

Ha a kérdésből nem látszik még fiatal vagyok viszonylag kevés tapasztalattal.



2019. máj. 23. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, engem kifejezetten izgat, hogy tudom, hogy előtte a puncimat ízlelgette. De ez csak én vagyok.
2019. máj. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2019. máj. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Semmi rossz nincs benne.
2019. máj. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez nőfüggő. Engem nem zavar, sőt! Szopás és nyalás után is csókolózunk, ez tök természetes nálunk, de vannak finnyásabbak mindkét nemből. Szerintem mindenképp nyald, ha esetleg nem szereti, úgyis szól, de ha meg olyannak tűnsz, aki nem nyal, viszont szeretné, akkor dobhat is akár emiatt. Inkább lássa, hogy fontos neked az ő élvezete.
2019. máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szeretem érezni a saját ízem, de kitudja, lehet kipróbálnám.
2019. máj. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Voltam olyan nővel és nagyon élveztem, amikor arra kért, hogy keverjük össze a testnedveinket.

Szóval úgy állj neki, hogy alapból szereti a lány ha puncinyalás után csókolóztok, ha nem akarja, akkor úgy is kimutatja!!

2019. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor legrosszabb esetben ... inkább nyaljak mint csókolózzak?


és szex előtt érdemes nyalni vagy mondjuk 2 menet között?

2019. máj. 23. 07:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar ha megcsókol a párom nyalás után, sőt élvezem is.

Szex előtt mindenképpen érdemes nyalni, de nem csak nyalni hanem a lány testét simogatni, puszilgatni, kényeztetni. Elkezded puszilgatni a fülétől, nyakától és közben simogatod a hasát, mellét, majd szépen lassan mész lefelé, de ne azonnal a punciját vedd célba, hanem a combját is simogasd picit és úgy haladj a puncija felé. Ha ezeket nem rohanva teszed meg akkor már nyalás előtt is nagyon fel lesz izgulva, de ettől még nyald ki rendesen akár élvezésig is. Minél jobban el van lazulva egy lány/nő annál jobban élvezi a sexet és annál jobban fogod te is élvezni a felszabadultságot.

2019. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze
2019. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan nom, akit ha elojáték során kinyaltam, utána amig meg nem mosakodtam nem adott csokot. Lehetett az akár milyen meghitt és érzéki sex, szo szerint elfordult ha csak kozel ment az arcom az övéhez.


Viszont volt olyan csaj, aki simán megcsokolt utána. Ez no fuggo. Talán a tobbséget nem zavarja, de lehet épp kifogod.

2019. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!