Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom, hogy ha egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy ha egy fiú csak szexet akar? Miből veszem észre?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne szexelj vele pár hónapig!!! csak más közös program stb és ha még akkor is találkozik veled akkor tényleg szeret veled lenni
2019. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyből az ágynak akar dönteni, ha visszautasítod, elkedvtelenedik erősen.
2019. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Álló kakassal támad rád.


Ez elég biztos jel!

2019. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Béla. A Király. ***** válasza:
68%
A szex után már nem érdekled.
2019. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs erre tuti módszer mert sokféle ember van és az hogy kíván téged nem jelenti mindig azt hogy csak arra kellesz neki a hónapokig tartó váratás meg szintén nem biztos hogy jó ötlet például én azt gondolnám 1-2 hónap után hogy nem egyeznek az igényein és ő tényleg ennyire nem kívánja a szexet szóval akár komoly pasit is el lehet így "űzni" de ez van fél, egy évet netalán még többet váratni aztán kiderül hogy nem is passzolunk az ágyban hát remek ötlet... Próbáld megismerni közös programok és kicsit húzhatod is az agyát de tényleg ne hónapokig a fentebb leírtak miatt
2019. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!