Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki Prostituálthoz megy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Prostituálthoz megy az egy lúzer? Mégis olyan sokan mennek prostikhoz még barátnő mellett is 22 l

Figyelt kérdés

Rádöbbentem arra hogy milyen sok pasi férfi prostizik csak Magyarországon rengeteg főleg azért is mert ugye emlekedtek a fizetések nőtt az életszínvonal ezért van miből.


De ez annyira lúzerség ráadásul a pofám leszakad amikor olyan férfiak kérik a prostituáltaktól hogy engedjét meg a gumi nélküli szexet és ezért fizetnek egy vagyont is.

Elképesztő milyen világot élünk prostituáltat gumi nélkül? Jesszus


Aki elmegy egy prostihoz az gyakorlatilag elismeri hogy nem tud csajozni nincs energiája ideje egy csajnak udvarolni nincs türelme ezért az a legegyszerűbb ha dugni akar az ember hogy fizet egy nőnek és akkor azonnal szexelhet és az interneten válogathat is a lányok között.


De ez annyira gáz hogy szinte minden második férfi k..rvázott már.



2019. máj. 23. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
75%
Te vagy gáz. Semmit nem tudsz te erről. A mai tizen,-huszonévesek a legnagyobb qvák. Össze-vissza baxnak mindenkivel.
2019. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
78%
Egy prostituált legalább havonta csináltat tesztet nemi betegségekre, nem úgy mint egy diszkóból összeszedett egyéjszakás.
2019. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
82%
ha ok ezt szeretik. de egyebkent le is irtad. nem mindenkinek van egy kosza dugasert kedve hetekig, honapokig udvarolni. de lehet, h epp nem is akar baratnot, akkor? jobb egy prosti, mint a marok
2019. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
88%
Kifejtenéd, hogy szerinted miért luzer illetve miért gáz? Nagyon természetes ha valamit szeretnél és azt pénzért megkapod akkor megfizeted és mindketten jol jártatok.
2019. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 A kérdező kommentje:

Jaj hagyuk már miért gáz?

Istenem hát miért gáz hát persze hogy gáz egy k..rvát b..szni akit Isten tudja hány százan ezren d..gtak már meg.


Akik k..rvákhoz járnak azoknak nincs önbizalmuk nem nyílnak meg nincs szókincsük nem tudnak felszedni egy normális lányt csak úgy az utcáról vagy buliból.


Egy igazi Casanova az bizony egy nap alatt is tud szerezni szexpartnert vagány dumával megjelenésel tisztelettel és magabiztosságal ,nem kell oda feltétlen pénz csak duma kedveség szókincs és meggyőző megjelenés


Csak sok férfi erre nem képes főleg ha csalódnak kudarcuk van a csajozás téren elkeseredettek és ezért nyúlnak örömlányokhoz az pedig nem vezet jóra.


Olyan mint a drog ha valaki rászokik nehéz róla leszokni le zűleszti az embert nem nagy büszkeség k..rvát dugni.


De az még szánalmasabb amikor valakinek van barátnője de mégis el jár k..rvákhoz na ezek még szánalmasabbak mint akik szingliként k..rváznak.

2019. máj. 23. 21:47
 6/100 anonim ***** válasza:
73%
Hát akkor szakadjon le a pofád, de előtte nyugodjál le. Eddig jártak qrvákhoz, és ezután is fognak. Mi van? Csak nem rá vagy kattanva valakire, akinek nem kellesz, és megtudtad, hogy qrvázni jár? Mert nagyon fel vagy háborodva liba?
2019. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 A kérdező kommentje:

6# látom te is k..rvákra vagy szorulva :D

az helyett hogy össze szednéd magad gatyába ráznád magad és elkezdenél normális lányokat dugni.


De persze tudom én az nem olyan egyszerű sokkal egyszerűbb dolog oda adni egy papír darabot egy nőnek aki ezért megcsinál neked amit csak akarsz.

2019. máj. 23. 22:18
 8/100 anonim ***** válasza:
86%

Mi a kérdés? Eddig ez nem kérdés, hanem a te szubjektív véleménykinyilatkoztatásod.


Mit segítsünk? Hol fáj? Mi közöd hozzá, ki hova jár a saját pénzén?


Nem értem a logikát. Neked ott vannak a casanovák, majd azok megkefélnek. Nem egy ismerősöm van 50 egyéjszakáson túl, többségével gumi nélkül részegen.


Mi a gond? Ja, hogy nem te vagy az őzgida és már hiányik egy jó nagy muffpakolás? 😃

2019. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
84%

A sok női kegyetlenkedés után mentem el qrvázni, szüzességelvétel programra.


Csak mert félénk és szégyellős vagyok, nem jött össze 20 alatt, ezért szenvedtem évekig a szemét aljas pi...csák miatt. Még hogy nem számít... amikor a hátad mögött röhög ki és pofáz ki az állítólagos "barétnőd", majd szakít, mert "kiszeretett" és nincs meg a kémia. Érdekes miután bevallottam a handicapemet.


Elképesztő megalázásokat kellett eltűrnöm, ellenben egy 120 kilós kövér nőt is megdugnak bárhol bármikor, csak csettinteniük kell. Hát így könnyű bakker.


Sebaj, elmentem tök kedves volt a csaj. Kis szolis barna. Jót bénáztam, de legalább végetvetettem ennek a megalázásnak. Erre pl teljesen jó egy hivatásos lány.


Azóta volt kapcsolatom is és 1 hónapon belül kavartam két lánnyal is, az egyik kimondottan helyes jó nő volt! Az elsőre inkább nem szeretnék emlélezni :D sajnos ő nem így gondolta.


Na mindegy, a lényeg, nekem az életemet és a férfiasságomat mentette meg a prostizás. Egyébként meg több kedvesség szorult bele, mint akármelyik volt pszicho pi..csa barátnőmbe. Nembaj, most fordult a kocka...

2019. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
43%

Szóval a szorongó félénk szűz fiúknak 18 éves korukban államilag tenném kötelezővé. Addig nem kaphatna valaki érettségit, vagy nem szavazhatna amig el nem viszi az apja egy államilag támogatott bordélyba :D


Cseheknél már a mozgássérültek államilag támogatott legális prostikat vehetnek igénybe. A szex mindenkinek kijár, alapszükséglet.


Persze nem a qrvafüggésről vagy a kokainos seggeről szívós ügyvéd orgiákról meg a feleség megcsalásról van szó!

...de az egyájszakás ezermilliószor gázabb, simán el lehet kapni bármit és még az érzelmeket is jól összecseszi. Ez tisztább ügy.

2019. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!