Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-25 éves korban ti mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves korban ti mennyit szeretkeztek/szeretkeztetek?

Figyelt kérdés

En 21/L, párom 25. 17 éves korom óta vagyunk egyutt, nekem o az elso minden téren. A kapcsolatunk elején semmi gond nem volt...ami mostanára megváltozott. Tudom, hogy szeret, érzem, nagyon kis romantikus, de nemnagyon létesítunk szexuális kapcsolatot, legalábbis nagyon ritkán. Van, hogy 3 hétig semmi sincs. Hetfotol péntekig en kollegiumban vagyok a szemeszterek alatt, viszont a hetvegeket mindig egyutt toltjuk, lenyegeben, amikor itthon vagyok 99 szazalekban egyutt alszunk. Nekem nagyon is igenyem lenne, es amikor ezt elmondom, o ravagja, hogy tudja, ezentul maskepp lesz ... Már nincs az, hogy rámnéz és szinte levetkoztet a szemevel. Ez pedig nem tesz jot az onbizalmamnak. 21 evesen szerintem ez normális, hogy vagyom ra...nagyon is ..

Ti hogy vagytok vele? Kinek mennyi az igenye, es mennyire tud ez mevalosulni? Mit tanacsoltok? :( Nagyon szeretem ot, o is engem, de nem tudom meddig birom ezt..



2019. máj. 23. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Biztosan szeret téged, de már nem kíván.
2019. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

A 4 év sok idő sajnos.

De próbáljatok változtatni az együttléteken, ne a megszokott módon menjen hanem legyen benne valami újítás.

2019. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 az igényünk. Valami baj van a fejével.
2019. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

23 eves vagyok 2 eve vagyunk egyutt..elejen nekunk is tobb volt de mostanra ez lejjebb adodott.viszont azert igyis megvan a heti 4..en nem birnam ennel kevesebbel.igyis en jobban igenylem mint o.

L

2019. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!