Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak erősen szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak erősen szexuális gondolataim, ha meglátom egy hosszú hajú metalheadet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen vonzódom hozzájuk.Férfiasak, szexik és ha meglátok egyet az utcán elképzelem,hogy azt csinálom velük.Szóval rendesen kívánom őket.
2019. máj. 23. 23:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Valamiért úgy gondolom ezerszer vonzóbbak,mint egy rövid hajú férfi.
2019. máj. 23. 23:49
 2/6 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele szoval nem vagy egyedul. De nekem van egy 😝😝😍
2019. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hosszu haju ferfikent mondom: vegre olyan lanyok akiknek bejon :D bar nem vagyok metalos, de hosszu a hajam:D
2019. máj. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértem a "problémád" . Szerintem is szexik. Szerencsére a barátom is pont ilyen, úgyhogy elég, ha ránézek , már felizgulok. :D
2019. máj. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. máj. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van. Imádom a barátom hosszú haját😍 na meg ő is az enyémet
2021. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!