Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg én sosem leszek vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én sosem leszek vonzó egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

Mindeki azt mondja hogy a vékony fiúk nem vonzóak. Max az előnytelen kinezetű lányoknak. De ők nekem nem tetszenek.

Van rajtam egy kis izom, szóval nem csont és bőr vagyok, de azért vékony. Magas vagyok.

Nekem az átlagos testalkatú lányok tetszenek, átlagos, szép arcal.

Van náluk esélyem szerintem?

Szexre találtam már olyan lányt aki nagyon tetszett nekem, de barátnőnek nem.

Vékony fiú találhat szép barátnőt?


2019. máj. 24. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már azt, hogy felnézel a telefonod kijelzőjéből?
2019. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
...mármint amikor az utcán járkálsz, vagy egy buliban vagy (esetleg iskolában/munkahelyen).
2019. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1es tökéletes válasz 😀ment a zöld kéz 🤚
2019. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
En magas vagyok, vékony, nem vagyok izmos. Ennek ellenere sose volt gondom a csajozassal. Olyan bokokat kaptam hogy leszarjak hogy nem vagyok izmos mert annyira helyes vagyok. Ezek utan nem nagyon erdekel a dolog. 22 vagyok, 9 lannyal voltam eddig es 4 baratnom volt. A mostani is oda van ertem, edzeni is csak magam miatt kezdtem el ket honapja, mert az a lenyeg hogy elfogadd magad.
2019. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van náluk esélyem szerintem?


Én honnan tudjam?

2019. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez mind ostoba kifogàs.

A vékonyság ellen lehet tenni kemény munkàval..

Nem a külsőddel van baj.. hanem a pesszimista hozzá állásoddal..

2019. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden nap van egy-két ilyen kérdés... Kíváncsi vagyok, hogy vagyon ugyanaz a gyerek teszi fel mindegyiket, vagy tényleg ennyi szerencsétlen van.
2019. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, még az elönytelen külsejü lànyok is minél jobb helyesebb pasit akarnak. És meg is kapjàk mivel sokkal több a férfi mint a nö. Igy màr egy jobb kinézetü is örül màr egy nem szép lànynak is. Ezért nincs esélyünk koma csak prostiknàl.
2019. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!