Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi vágy csökkenése mitől lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi vágy csökkenése mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy aki volt hasonló helyzetben, az hogy talált megoldást a problémára. 20 éves lány vagyok, a párom 32, két és fél éve vagyunk együtt. Az utóbbi pár hónapban nekem nagyon lecsökkent a libidóm, ez rossz hatással van a kapcsolatra is. A párommal nincs baj, mindig érezteti, hogy szeret és hogy kíván, más pasi sincs a dologban. A kapcsolatunk elején én voltam, aki napi kétszer akarta, most meg bőven elvagyok heti eggyel is, és ez nagyon bánt. Most érettségizek, illetve nyelvvizsgát és jogsit is mostanában csináltam, szóval elég sűrű volt az utóbbi pár hónap, de nem éreztem magam különösebben stresszesnek. Fogamzásgátlót is szedek másfél éve, gondoltam rá, hogy az okozhatja, most váltottam egy másikra, de nem lett jobb (sőt, inkább rosszabb). Egyébként egészségesen élek, sportolok, stb. Nagyon rosszul érzem magamat emiatt, tök fiatal vagyok és félek, hogy megunja a párom. Egyébként nincsenek önértékelési gondjaim, de emiatt most olyan "bénának" érzem magamat, hirtelen elégedetlen vagyok az alakommal (nem híztam amúgy), arcommal, ruháimmal.. Amikor együtt vagyunk (heti 1-2), akkor az mindig nagyon jó, kívánom a páromat, nedvesedek is, nem vágyok másra, nagyon aggaszt a dolog. Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2019. máj. 24. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fogamzàsgàtló le nullàzta a libidóm! Ahogy abba hagytam, rögtön helyre àllt mindenden.

Ennyit nem ért nekem.

Vicces, szex miatt szedik többségben, ès pont azt öli meg.

2019. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló nálam is 0-ra redukálta a nemi vágyat ez mellett depresszió és hangulatingadozás ,hüvely szárazság ,nagyfokú hízás is társult

Ahogy abba hagytam minden a régi volt megvesztem a szexért a páromért

2019. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!