Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi változhatott meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatott meg?

Figyelt kérdés

Egy sráccal alakul egy zgymond szexkapcsolatom mindig nyiltan leirta hogy mit szeretne stb. Aztán amikor múltkor találkoztunk volt is akció és azóta furcsa lett. Biztos élvezte és jó volt neki és azóta is beszélünk viszont egyáltalán nem úgy és nem arról amiről eddig.

Miért lehet ez? Vagy kezdeményezzek most én?


2019. máj. 24. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem olyan volt neki, ahogy elképzelte és ezt nem akarja elmondani.
2019. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rosszul szopikálsz. Ez van.
2019. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet h túl sokat várt az akciótoktól, és csalódás érte. De mi lenne ha rá kérdeznél?


L

2019. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük hogy jó volt mindkettőnknek és a dolog közben a visszaigazolás is erre utalt. Amikor megkerdeztem hogy gond van e azt irta nincs, miért lenne..
2019. máj. 24. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne várd azt, hogy az első szex után is ugyanolyan motivált lesz, mint előtte volt. Ennyire nem tudod, hogy működnek a férfiak?
2019. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy beléd szeretett? Ilyen is van
2019. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy belém szeretett volna. Igaz, mikor elváltunk csókkal köszönt el ez nekem furcsa is volt. Viszont kétlem :)
2019. máj. 25. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!