Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami rossz hatása annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami rossz hatása annak ha valaki nem szexelt tini korában?

Figyelt kérdés
Sokan 14-15 éves koruktól rendszeresen szexelnek. Nekem egy kicsit rossz hogy ez kimaradt.
2019. máj. 24. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen vesztettem el, előtte semmilyen romantikus kapcsolatom nem volt. Nem érzem úgy, hogy bármi is kimaradt volna.
2019. máj. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Max annyi, hogy ilyen debil kérdéseket fog kiírni
2019. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Én is, mint a legtöbb ember, már kb. 14 éves koromtól vágytam a szerelemre, intimitásra, szexre. Első sorból néztem végig, ahogy a 2 legjobb barátom már 14-15 éves korunkban talált magának viszonzott szerelmeket, elveszítették a szüzességüket.


Nekem ez 21 éves koromban sikerült és nem jókedvemben, hanem mert nem voltam elég vonzó a lányok számára és mert nagyon gátlásos voltam. Bennem ez még a mai napig elég mélyen itt van, hogy kb. 7 év kimaradt az életemből, ráadásul még csak 25 vagyok, szóval ahelyett, hogy most lehetne 11 év, amikor szexeltem, van helyette 4. (Lehet 30-40 évesen már jobban túl leszek rajta nyilván.)


Ráadásul még sosem volt részem viszonzott szerelemben. Aki lányokba én voltam szerelmes tizenévesen, azok nem viszonozták. Aki lányok belém voltam szerelmesek így huszonéves koromban eddig, ott meg én nem lettem szerelmes beléjük.


Mondom, szerintem majd az idő begyógyítja a sebeket. De ez mellett normális, ha valamennyire túlkompenzálsz, be akarod pótolni az elvesztegetett éveket. Mi már sosem tudjuk meg milyen a tiniként kefélés. Akkor emlékszem napi 3-4-szer is ki tudtam verni folyamatosan. Mikor leszek megint annyira kanos, mint tizenévesen voltam? Soha. Ez már soha nem jön vissza. Gyógyítsuk inkább a sebeinket és lépjünk túl a dolgokon majd lassan.

2019. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!