Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már rég szexeltem, eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már rég szexeltem, eddig minden lánnyal vagy bejöttünk egymásnak, vagy szeretetből szexeltünk. Most viszont nem találok senkit, hol találhatnék?

Figyelt kérdés

Prostit légyszi ne írjatok mert nekem úgy tuti nem menne a szex. Nekem kell az hogy valamennyire ismerjük egymást, nem kell nagyon, de azért valamennyire.

Akár pénzt is adnék érte cserébe, csak ne olyan lány legyen aki rendszeresen pénzért csinálja.

Hol találhatnék ilyen lányt? Mert mostanában valamiért semmi nem akar összejönni.


2019. máj. 25. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig aki pénzt fogad el a szexért, az prosti, függetlenül attól, hogy rendszeresen csinálja-e vagy sem.


Sőt, lehetséges, hogy te leszel az, aki beindítja a karrierjét.

2019. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mégis valahogy szakítottál az összessel. Ez baj! Mi történt? Ilyen nincs, hogy senki nem jó hosszú távra. Én legalább minden randimat elcsesztem annyira, hogy össze se jöttünk egy szexre sem, nem hogy 1 csókra. Jó, azért volt kapcsolatom is, de többségben vannak a sikertelenek.

28F

2019. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!