Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb nőknek miért mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb nőknek miért mindig a nagydarab, tetovált bűnözők jönnek be?

Figyelt kérdés

Elég elmenni bármelyik plázába, vagy sétálni a belvárosban. A 10/10-es nők szinte kivétel nélkül a fent említett típus oldalán vannak.

Az ilyen magamfajta diplomás, öltönyös "jófiúknak" meg maradnak az örökös közepes nők.


2019. máj. 25. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyèl te is nagydarab kitetovált bűnöző..
2019. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Plázába🤦‍♂️
2019. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom menőzni akarnak...

Nyugi, nekünk közepes nőknek jók a magadfajta közepes pasik is.

2019. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid, azok a 10/10-es nők a nagydarab tetovált hapsik mellett kitartott szeretők. Lakhatásért és élelemért cserébe vannak a férfi mellett, önálló jövedelmük nincsen.
2019. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Maltodextrin ***** válasza:
65%

Azért, mert te gyik-en rinyálsz, ők meg még hírből sem hallottak erről az oldalról.


Egyébként szerintem örülnél te annak az örökös közepes nőnek. Értékeld át a prioritásaidat! (27f)

2019. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Engem is elég jó nőnek mondanak, és nekem is egy tetovált, magas, "nagydarab" pasi a barátom. Ő nem az a hatalmas pasi, de olyan sportot űz ami miatt kell hogy legyen "kiállása"

Amúgy nekem az jön be, hogy itt vagyok én kb 175cm,sportosabb alkatú lány, a pasim meg olyan 195cm, kidolgozott testű. Szóval jó ölelni, szexben is tetszik a felállás stb..

Meg van benne egy kis "rosszfiús" beütés:D

A többi nőt nem tudom, csak a saját nevemben tudok nyilatkozni. Lehet az az indokuk ami nálam, lehet hogy teljesen más.

2019. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Az öltönyös, diplomás stílus alapból tekintélyt hordoz magában, főleg akkor ha anyagilag is rendben vagy. Tehát elvileg neked is lehetne 10/10-es nőd. Egy probléma van veled: nem vagy határozott. Szerezz önbizalmat, ne mással foglalkozz.
2019. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7: Ez nem így van. Teljesen más kaliberű nőket vonz egy öltönyös pasi, mint egy szétkokszolt, tetovált a Q7 Audijával.
2019. máj. 25. 13:56
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Vajon miért azokat az átlagcsajokat nézed 10/10-nek, akik a magydarab tetkós bűnözők oldalán villognak, miközben az igazi 10/10-es legjobb csajokat pedig közpesnek hiszed? Lehet, hogy egy kis beképzelt diplomás öltönyös h.lyegyerek vagy, akinek kicsit félre van kalibrálva a szemüvege?
2019. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Az én pasim is diplomás, öltönyös pasi, mégis vele vagyok, pedig engem kifejezetten szépnek mondanak(nem egóból)

Szeretem benne hogy van tekintélye, tudja mit akar elérni az életben stb.. De mondjuk ha ő látna egy ilyet a plázában,(nem jár plázába) nem is menne fel önbizalomhiányosan a gyk-ra nyávogni.

A pasimnak is van tetkója, ráadásul nem is kicsi(kb az egész bal alkarján végigfut)

Amúgy attól hogy diplomás vagy, nem leszel nagyobb ember a csajok szemében..

2019. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!