Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okok miatt váltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok miatt váltak gusztustalanná a szememben a nők?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom mindig is vonzódtam és szépnek tartottam őket. Fiatalabb koromban arról álmodoztam,hogy majd egyszer nekem is lehet egy barátnőm akivel közösen szerethetjük egymást. De valami pár évvel ezelőtt megváltozott. Azóta nem kedvelem őket és senkit sem akarok, mindenkit elzavartam a közelemből és ma már senki sem kíváncsi rám. Gusztustalanság és egy nagy fokú undor vette át a helyét a régi vonzalmamnak a nők iránt. Nem vagyok képes feldolgozni és továbblépni azon,hogy ha lenne egy barátnőm akkor őt már előttem többen is ágyba vitték. Csak arra tudnék mindig összpontosítani,hogy hogyan és kik dughatták meg előttem. Fantáziálnék róla és nem lennék képes arra,hogy akár csak megcsókoljam. Nálam valami megtört irántuk és szerintem annak is köze van hozzá,hogy korábban különböző felvételeket néztem meg arról,hogy hogyan is zajlik egy boncolás. Akkor abban a pillanatban is valami elszakadt nálam.

2019. máj. 25. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez orvosi eset. Fordulj szexuálpszihológushoz.
2019. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Én csak elég nőt ismertem meg a valódi énjükkel. Magyarokat. Döbbenetes kontraszt, döbbenetes elvárások , mind, ismétlem mind az önismeret , mind az érték szempontjából.


Sajnos ha 10-ből 10 alma romlott, otrt a milliós darabszám is ilyen lesz..


Mai magyar nők! Gratulálunk!


F, 39 (realista, ha nőgyűlőlő lennék, nem ezt írnám)

2019. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fordítva én nőként nem bírom a nem szűz férfiakat undorodom tőlük főleg a party arcoktól.

Kocka párti vagyok...

De nem zavarnak csak nem jönnék velük össze semmilyen intim módon.

2019. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Huha tényleg fordulj orvoshoz. Ez nem vicc.


L

2019. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Így kezdik a pszichopata sorozatgyilkosok/nőerőszakolók? Menj orvoshoz, minél előbb!
2019. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Na, az ötmillió pszichologusnő országa...Csernus, beértek a baromságaid, csak így tovább!


Ha valakinek ÖNÁLLÓ véleméyne van a nőkről, és az nem talp-meg fenéknyalás, az csak pszichopata sorozatgyilkos lehet......hát, komolyan, ilyen butának lenni, lányok!

2019. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
#6 már ne is haragudj, de ha valaki ok nélkül komplett undort és gyűlöletet érez a teljes másik nem iránt, az messze nem egészséges dolog. Engem bántott már meg egy pár pasi, mégsincs bennem gyűlölet a teljes férfi nem iránt, meg úgy alapból senki iránt, mivel egy értelmes és JÓ ember megpróbálja féken tartani a negatív érzéseket.
2019. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Mi köze a nőkhöz a boncoláshoz?

Egyébként vannak olyan pasik akik csak szűz nőkkel tudják elképzelni a dolgot a jövőjüket stb

Ezzel nincs gond..


De azért gusztustalannak tartani a női nemet mert szexuális életet él orvosi eset ..

Édesanyádtól nem undorodsz ? Mert nem biztos hogy Apád volt neki az első Te még egy olyan punciból csúsztál ki amiben nem 1 farok járt..

Még mondani mindent lehet csak h mentsd a becsületedet


25N

2019. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról,hogy menteném a becsületemet.
2019. máj. 25. 15:34
 10/15 anonim ***** válasza:
2019. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!