Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem miért nem akar összejönn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem akar összejönni a szex?

Figyelt kérdés

Mintha nekem nem akarná az élet hogy szexelhessek végre.

Leírom röviden a történetem: 22 éves fiú vagyok. Sokáig nagyon félős, és önbizalom hiányos voltam. Mostmár kicsit jobb lett a helyzet így bátrabb vagyok a lányoknál, de csak neten. 20 évesen vesztettem el, de csak egy alkalom lett mert barátja lett a lánynak. 2. szex 21 évesen volt egy másik lánnyal de szintén csak egy alkalom lett a távolság miatt. A 3. is 21 évesen volt, azért dobott az első szex után, mert nem elégítettem ki rendesen. Amit megértek mert nincs tapasztalatom, de így hogy legyen ha senkivel nem jön össze rendszeres szex...

Tehát összesen 3x szexeltem, 3 különböző lánnyal.

Most jön a hihetetlen az egészben. 5 fizetős nőt hívtam fel, de valamiért egyikkel sem jött össze.

Barátnőt keresek mindig , de nem találok.


Szerintetek is vicc ez az egész?

Más 22 évesen már több százszor szexelt én meg összesen 3x.


2019. máj. 25. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak valaki 22 évesen még 0x szexelt.
2019. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Mert görcsösen ráfeszülsz a témára. Rakd rendbe magad, foglalkozz önismerettel, tanulj, sportolj és akkor be fogod vonzani a normális csajokat.

Velem így volt.

2019. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én javaslok neked valamit, ami nekem bevált. Kezdj el sportolni, edzeni. Ez több szempontból is nagyon jótékonyan fog hatni rád.

Egyfelől nyilván meg fog változni a fizikumod, ami már önmagában jóval több nő irányába megnyitja a lehetőségeket.

Másfelől pedig - és ez sokkal fontosabb - meg fog változni a hormonháztartásod, ugyanis az edzés hatására több tesztoszteront fog termelni a szervezeted, és ez már önmagában sokkal "férfiasabbá", bátrabbá, kezdeményezőbbé, magabiztosabbá fog tenni.

Nekem bevált, én nagyon ajánlom.

2019. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző jól mondta.

Annyit tudok még hozzátenni, hogy menny el szórakozni egyet, szedj fel valakit akár csak 1 éjszakára, attól megjön az önbizalmad a nőknél. És ha bármikor mehlátsz egy egyedül ácsorgó lányt, akkor NE habozz, felejts el mindent és szólítsd le! Mit veszítesz? Semmit! Mit nyerhetsz? Lesz egy csajod. Bátorság barátom. :)

2019. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valaki 30+ evesen 0-szor szexelt.


Clickbait a cim, nem kicsit :D

2019. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert fordítva ülsz a lovon. Nem a szexre kell hajtani, hanem egy lányra, akivel a kapcsolat elmélyülése természetesen meghozza a szexet is. Ha az jár a fejedben, hogy mikor tudod már a több százat elérni, akkor nem fogsz barátnőt találni. Nekem úgy tűnik, a barátnő szó nálad tartós szexpartnert jelent. Nem, a barátnő az, akiből szerelmi társ lesz, és vele lesz szex, méghozzá jó eséllyel sokkal jobb, mint az eddigi hárommal, vagy bármilyen prostival, mert az érzelmek rengeteget hozzátesznek a szexhez.
2019. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!